Тернополяни, які рятували Майдан 19 лютого (фото)

Ми вже писали про те, як вдалось вистояти людям у  ніч 19 лютого, коли силовики взялись зачищати Майдан. Тоді на підмогу приїхала Львівська сотня, а через годину – Тернопільська.

Михайло “Невада”,  Назаревич Олег (ТНТУ), Ігор Крочак – військовий історик, архівіст УНСОвець -90 х років, морський піхотинець Балтійського Флоту Володимир і його друг військовий пенсіонер Ігор, син Олега Германа Тарас – Сергій Волянюк і інші (поки прізвище та імен не знаємо) замінили з ночі змучених Майданівців.

“Хлопці нехотіли фотографуватись, бо невідомо було, чим все закінчиться. Я тепер себе картаю,  що як історик-архівіст не настояв на цьому. Тільки Олег Назаревич перед підходом до Майдану обернувся і сказав сфотографуй мене з відкритим обличчям. На жаль, медсестричка, яка їхала з нами і давала такі необхідні консультації по першій медичній допомзі несфотографувалась з відкритим лицем. Нічого ми зберемось колись в Тернополі і сфотографуємось у святкових вишитих сорочках… Слава Україні ! Героям Слава!”, – розповідає Ігор Крочак.

За його словами в цю ніч на Майдан було дістатись дуже важко.

До Києва доїхало близько 10 автобусів: Франківські, Львівські, Тернопільські..

Львівські хлопці перші прорвались аж до Бесарабки і вигрузились.

«Ми дістались до Володимирського собору. Ще один тернопільський автобус  доїхав до станція метро Житомирська. А далі добирались чим могли. На Майдані ми підмінили стомлених людей. А я відразу пішов на передову», – розповідає Ігор.

Фото Ігор Крочак.

-1 thoughts on “Тернополяни, які рятували Майдан 19 лютого (фото)

  • 00:35 | 19.05.2015 о 00:35
    Permalink

    Та сама жесть там була 18го числа… Приїхали вранці з Тернополя, зразу ж одягнулись, снарядились і в маріінський парк.

Коментарі вимкнені.