Олег Скрипка не ображав тернопільський гурт «Los Colorados»

Відомий лідер українського рок гурту «Воплі Відоплясова» поділився з тернопільськими журналістами враженнями від сучасної української музики, адже сам тільки вчора влаштував грандіозну сучасну етно-вечірку у нічному клубі “Бомба”. 

На початку прес-конференції у Тернопільському центрі комунікацій співак зазначив, що журналісти часто «грішать» вирваними з контексту фразами, ставлячи гострі заголовки для збільшення рейтингу видання.

– Кожен багато чого вибере з контексту, поставить заголовок, і подасть таку інтерпретацію, щоб це був гострий і цікавий репортаж.

Звичайно, що тернопільських «акул пера» в першу чергу цікавило ставлення співака до тернопільських гуртів. Спочатку Олег Скрипка не зміг пригадати тернопільських виконавців. Тому журналісти почали йому підказувати. Соліст «ВВ» лише відповів на гурт «Скай», що це прекрасний гурт. Коли ж запитали за тепер уже тернопільсько-німецький гурт «Los Colorados» то він чесно зізнався, що не хоче нікого критикувати, адже він їх не слухає і не знайомий з їх творчістю.

– Я щось чув про цей гурт, – розповів Олег Скрипка. – Проте, якщо чесно, такої музики не слухаю. У мене є переконання, що все ж таки у рок-музиці повинна бути філософія. А «Los Colorados» це більше розважальна музика, щось ближче до Сердючки, яку я особисто не слухаю.

Олег Скрипка таким висловом не критикував колорадосів, адже не знайомий з їх творчістю

А от кого слухає відомий гість – так це гурти як «Zaz», «Everlast», які приїжджають до Києва. Це радує співака, адже якість музики з кожним роком підвищується. Українських ж рок-виконавців він бачить, здебільшого, на фестивалях.

– Якість артистів, що приїжджають, суттєво підвищилася, – радіє Олег Скрипка. – Для мене музика – це те, що ти прийшов однією людиною, а вийшов кращою. Бо та музика дала тобі якусь інформацію.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя “Погляд

Коментарі вимкнені.