Олег Скрипка почувався у Тернополі, як марсіанин

8 червня тернополян розважав у ролі діджея лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка. Приїхав він на запрошення нічного клубу «Бомба», а на наступний день співак зустрівся із журналістами у Тернопільському Центрі Комунікацій.
На прес-конференції Олег Скрипка розповів про проведену вечірку, де він виступав у ролі діджея. Зокрема співак зазначив, що усе відбулося не так, як бажалося, адже публіка не підготовлена.

– Я дуже задоволений за вечірку вишиванок, – розповідає Олег Скрипка. – Відбулося правда не так все, як я планував. Було таке відчуття, ніби я спустився з Марсу і люди слухали марсіанську музику.
Олег Скрипка каже, що на сьогоднішній день на дискотеці українська музика – це диво. Хоч усі хочуть це чути, але публіка ще не готова, бо в ефірах майже не звучить нічого українського.
– Якщо я приїжджаю як діджей, то це нормально сприймається на етнофестивалях чи коли багато іноземної публіки, – зазначає Олег Скрипка. – Вчора було багато людей у вишиванках. Жаль, що вони ще не дуже знають, як танцювати під цю музику. Під нашу музику потрібно танцювати точно так само, як під музику іноземних виконавців.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.