Янукович пішов на повідку у невеликої купки антиукраїнських політиків, – тернопільські депутати

Депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна з колегами зареєстрували в апараті Тернопільської облради звернення депутатів Тернопільської обласної ради щодо Закону України „Про засади державної мовної політики”.

В зверненні йдеться, що у черговий раз українське суспільство переконалося в тому, що теперішня влада не керується принципами верховенства права, не сповідує європейських цінностей, не опікується інтересами українського народу. Замість того, аби піклуватись про українську мову, яка зазнавала утисків понад 400 років і поки-що залишається єдиною державною мовою, Президент Янукович пішов на повідку у невеликої купки антиукраїнських політиків, таких, як Колісниченко, Ківалов, Єфремов, Чечетов та інші.

Тому  депутати Тернопільської обласної ради закликають суддів Конституційного Суду України, якщо у них залишилась хоча б крихітка людської совісті, визнати Закон України „Про засади державної мовної політики” – неконституційним, вимагають від представників усіх опозиційних партій та блоків захистити українську мову усіма доступними парламентськими та політичними засобами і гарантувати відміну цього закону з моменту обрання до нового складу парламенту.

Коментарі вимкнені.