17 квітня у Тернополі буде велика Хресна хода

Графік Хресних ходів на Великий Піст
ДеньДАТАХРЕСНИЙ   ХІД

Поч. в святкові бажано   в 17.00 год.,

в будні 15.00 (16.00)

Пн.14.03.16
Вт.15.03.16
Ср.16.03.16
Чт.17.03.16
Пт.18.03.16
Сб.19.03.16Мар’янівка (о.Зозуля Р.) 11.00  о.Римар
Нд. 1*20.03.16Городок – 16.00  о.Римар
Пн.21.03.16
Вт.22.03.16
Ср.23.03.16
Чт.24.03.16
Пт.25.03.16
Сб.26.03.16В.Бірки – 16.00 – о.Гавришко

Деренівка – 16.00 – о.Довгошия

Смолянка – 16.00 – о.Брона

Нд.

2*

27.03.16Козова – 16(17).00 +Теодор

Бережани – 17.00 +Василій

Козлів – 17.00 – о.Дутчак

Смиківці – 17.00 – о.Говера

Пн.28.03.16
Вт.29.03.16
Ср.30.03.16
Чт.31.03.16
Пт.1.04.16Зборів – 16.00 – +Теодор

Мильно – 16.00 – о.Драпак

Висипівці – 16.00 – о.Порохонько

Сб.2.04.16Конюхи – 16.00 – о.Рокецький

Залавє – 16.00 – о.Римар

Мшанець(З) – 16.00 -о.Небесний

Острів -16.00 – о.Гавришко

Нд.

3*

3.04.16Збараж – 17.00 – +Василій

Волочиськ – 17.00 – о.Січкарик

Підволочиськ – 17.00 – +Теодор

Пн.4.04.16
Вт.5.04.16
Ср.6.04.16
Чт.

Благ.

7.04.16Лошнів – 17.00 – о.Кобильник

Серединки – 17.00 – о.Римар

Пт.8.04.16Ланівці – 16.00 – о.Лахман

Домаморич – 16.00 – о.Гриджук

Драганівка -16.00 – о.Половко

Струсів -16.00 – +Теодор

Сб.9.04.16Загір’я – 16.00 – о.Гавришко

Петриків – 16.00 – о.Римар

Заздрість –16.00 о.Топоровський

Кутківці – 16.00 – о.Козак

Нд.

4*

10.04.16Ладичин – 17.00 – о.Римар

Копиченці – 16.30 – о.Говера

В.Березовиця – 17.00 – о.Пастух

Озерна – 17.00 – +Теодор

Пн.11.04.16
Вт.12.04.16
Ср.13.04.16
Чт.14.04.16
Пт.15.04.16Сороцьке -16.00- о.Драпак

В.Луб’янки–16.00 о.Порохонько

Сб.16.04.16Буцнів -16.00 – о.Говера

Ласківці –16.00 – о.Козак

Настасів – 16.00 – о.Римар

В.Гаї – 16.00 – +Теодор

Нд.

5*

17.04.16Тернопіль 16.00 +Василій, +Теодор, священики архиєпархії

Теребовля – 17.00 – о.Козак

Золотники – 17.00 – о.Топоровський

Пн.18.04.16
Вт.19.04.16
Ср.20.04.16
Чт.21.04.16
Пт.22.04.16Чистилів – 16.00 – о.Гриджук

Сировари – 16.00 – о.Дутчак

Жабиня – 16.00 – о.Богак

Сб.23.04.16Кемпінг – 16.00 – +Теодор

Біла – 16.00 – о.Козак

В.Глибичок – 16.00 –о.Харишин

Нд.

Квітна

24.04.16Залізці – 17.00 – о.Богак

Скалат – 17.00 – о.Говера

Ігровиця – 17.00 – о.Кобильник

Пн.25.04.16
Вт.27.04.16
Ср.27.04.16
Чт.28.04.16
Пт.29.04.16Зарваниця  +Василій
Сб.30.04.16

Коментарі вимкнені.