Олександр Хілюк тепер головний МВС-ник Тернополя

Наказом міністра МВС України від 27 квітня полковник міліції Олександр Хілюк призначений начальником Тернопільського міського відділу внутрішніх справ.
Нового керівника відрекомендував особовому складу підрозділу очільник обласного управління, полковник міліції Віктор Сак.

Олександр Борисович Хілюк народився у 1967 році в Рівненській області. За фахом – юрист. В органах внутрішніх справ з 1988 року. Пройшов усі щаблі міліцейської роботи – від оперуповноваженого карного розшуку до заступника начальника районного управління міста Києва. Очолював Києво-Святошинський, Макарівський, Бориспільський районні відділи міліції, обіймав посаду начальника сектору Головного управління МВС України в Київській області
Керівник обласної міліції також представив особовому складу міського відділу першого заступника – начальника кримінальної міліції полковника міліції Олега Гасанова. В органах внутрішніх справ Олег Тельманович з 1985 року. Тривалий час працював у підрозділах карного розшуку, боротьби з організованою злочинністю. До нового призначення перебував на посаді першого заступника Зарічненського райвідділу міліції УМВС України в Рівненській області.

Нових керівників міського відділу внутрішніх справ привітали керівник обласного УМВС Віктор Сак та міський голова Тернополя Сергій Надал

Коментарі вимкнені.