Бізнесменів та політиків кличуть на специфічний аукціон у Тернополі

27 листопада 0 19 годині в арт-барі «Коза» відбудеться благодійний аукціон. Організатори акції запрошують відвідати його політиків, бізнесменів, меценатів, небайдужих тернополян. Від зібраної суми залежатиме, який пандус з’явиться у Тернополі і де саме. Метою акції “Такі різні – такі рівні”, яку у Тернополі організувала Мирослава Денисюк, є зібрати гроші для встановлення саме такого пандуса, яим могли б скористатися абсолютно усі люди з обмеженими можливостями. Адже ті пандуси, які часто встановлюють в нашому місті, носять більше декоративний характер, аніж функціональний.

До слова, проблема відсутності або неналежного облаштування пандусів існує по всій Україні. Нещодавно відома ведуча телеканалу “1+1” Соломія Вітвіцька намагалася проїхатися столицею у інвалідному візку. Вона була шокована, що навіть з під’їзду не всі люди з особливими потребами можуть виїхати у двір.

До слова, у Тернополі діти, студенти і дорослі з особливими потребами творили власні картини. Початкова ціна кожної картини 100 грн.

Картини можна переглянути на нашому сайті:

Коментарі вимкнені.