У Тернополі Борис Колесніков взув Валентина Хоптяна (фото)

Виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку у Тернополі за участі голови комітету Бориса Колеснікова та голови ОДА Валентина Хоптяна  розпочалось без запізнення, рівно об 11 годині 18 жовтня.

На засіданні присутні міський голова Сергій Надал, народні депутати Михайло Головко, Ігор Побер, Василь Дереляний, який ініціював цей захід  у нашому місті.

Засідання розпочав Валентин Антонович розповіддю про свої досягнення на теренах Тернопільської області. Згадав усе,  і сільське господарства, тваринництво, виробництво, курей, сади, малину і, звичайно, вбиральні у школах. Також наголосив на тому, що усі нові школи на Тернопільщині тепер будуть будувати тільки з басейном.

Коли Валентин Хоптян закінчив півгодинний спіч про економічні успіхи області, слово взяв Борис Колесніков, який  сказав, що це все виглядає, як звіт райпартії партії у часи розвалу СССР. Він запитався, чи є у цьому всьому людина. Запитав, чи збільшились зарплати в мешканців області. На це очільник Тернопільщини  не мав що відповісти.

«А ви говорите про космічні кораблі», – каже голова комітету.

До слова, Борис Колесніков попросив дозволу розмовляти російською мовою.

Після цього близько 20 журналістів та операторів попросили вийти. Ще одна зустріч з пресою має відбутитись о 13 годні.

виїзне засідання у Тернополі

Борис Колесніков Тернопіль валентин Хоптян

 

Борис Колесніков Терноіпль валентин Хоптян

 

Фото Володимир Лех, Любов Вовк

Коментарі вимкнені.