Будинок Ганни Волошин, що у селі Теофілівка Тернопільського району, потопає у квітах

Будинок пенсіонерки, багатодітної матері-героїні Ганни Волошин, що у селі Теофілівка Тернопільського району, потопає у квітах. Дуже вже вона любить доглядати за ними. «Купуємо мамі різні сорти квітів, а вона вже ходить біля них, як коло маленьких дітей», – каже дочка Марія (вона із сім’єю мешкає разом з матір’ю, а працює завідувачкою їдальні господарства «Медобори» у Скоморохах).

Як згадує пані Марія, мама Ганна і батько Роман, який уже відійшов у засвіти, все життя до пенсії працювали у місцевому колгоспі. Особливих статків не нажили, але виховали п’ятеро дітей: Ірину, Марію, Любу, Оксану і Романа. Всі вони уже мають свої сім’ї: Роман проживає у Прошовій, Ірина – у Великій Березовиці, Оксана у селі Застав’є, а Люба – як і Марія – у Теофілівці. 

Що цікаво, у дочки Оксани Яцишин також п’ятеро дітей: Мар’яна, Галина, Христина, Тетяна і Павло. Точно як у матері – чотири дочки і син! 

А загалом у пані Ганни – чотирнадцять внуків і один правнук. Крім уже згаданих дітей Оксани, є ще Наталя Старощук, яка проживає у США, Василь Петришин – в Італії, Михайло Петришин, Ігор Волошин, Надія Волошин, Ірина Дорош, Тарас Галабуда, Володимир Олійник та Марія Олійник мешкають тут, на Тернопільщині. Правнук Павлик живе у Німеччині.
Ганні Волошин уже 86 років. Але ще вся хатня і городня роботи на її плечах. У свята, коли сходиться до хати майже вся велика родина, яблуку ніде впасти. Та, напевно, це найсвітліші моменти життя пані Ганни, бо щастя невтомної жінки-трудівниці у дітях і квітах. 

Петро ГУДИМА, Газета “Сільський господар плюс”

Коментарі вимкнені.