Час придбати Toyota Corolla

Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» радий повідомити, що Toyota Corolla стала доступнішою, її ціна відповідає високій якості даного автомобіля та стартує від 366 950 грн*.
Toyota Corolla одинадцятого покоління являє собою еволюцію нової дизайнерської мови Toyota – сучасніший дизайн, збільшений простір і комфорт, практичність і зручність в експлуатації, вражаюча економія пального, покращена динаміка водіння й удосконалені засоби безпеки. Автомобіль представлено в Україні з двома бензиновими двигунами на вибір: 1,33 л і 1,6 л.

Колісна база автомобіля була збільшена на 100 мм. Це сприяло створенню абсолютно нового дизайну салону, який став більшим та комфортнішим. Для пасажирів на задніх сидіннях завдяки збільшенню простору для ніг сидіти стало зручніше. Багажник Corolla став більшим, ніж у попередниці. Крім того, двигун автомобіля працює набагато тихіше в порівнянні з попереднім поколінням.

Сидіння в автомобілі оснащені довгою подушкою, яка має зігнутий край. Це надає їм ергономічність та створює відчуття комфорту для пасажирів будь-якої комплекції. Авто також обладнано новими спинками меншої товщини, що забезпечують підтримку боків і попереку. А підголовники відрізняються комфортною формою, добре захищають від травм при різких рухах і поворотах.

Toyota Corolla – автомобіль, який привертає увагу солідною економією палива. Це призводить до зниження витрат, пов’язаних з експлуатацією, що досить значимо для тих, хто бажає купити машину даної моделі. Крім того, авто відрізняється меншою кількістю викидів СО2 в атмосферу, оскільки володіє мінімальним рівнем пробуксовки.

*Ціна вказана на комплектацію Business (Бізнес) та дійсна станом на 09.07.2015. Ціна може бути змінена на дату купівлі автомобіля. Ціна вказана з ПДВ. За довідками про наявність автомобілів та актуальні ціни просимо звертатись в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», тел.: (0352) 405 888

Коментарі вимкнені.