Частину платних парковок у Тернополі можуть закрити

Через постанову уряду щодо встановлення паркоматів утримання частини платних парковок стане невигідним, тому їх доведеться закрити. Про це під час зустрічі з журналістами розповів міський голова Сергій Надал. 

Нагадаємо, на вимогу уряду сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення про обладнання парковок паркоматами. Виконати її мерія планує до кінця 2012 року.

– Уже другий рік діє Закон, який регулює питання паркування. Податки вираховуються не від кількості автомобілів, які заїжджають на паркову, а від кількості місць на парковці. Якщо уряд буде наполягати на встановленні паркоматів, частина платних парковок стане нерентабельною, адже вартість паркомату та його утримання є не дешевим задоволенням. Кошти, які отримає парковка за розміщення автомобілів, не покривають цих витрат, тому міська рада подаватиме пропозиції окремі місця виводити з переліку платних парковок, – зазначив Сергій Надал.

За словами міського голови, встановлення паркоматів не відобразиться на вартості парковки для автомобілістів, однак він неоднозначно відноситься до такого нововведення, бо вважає, що це чиясь вигідна бізнес-пропозиція – пише “Номер один”.

-1 thoughts on “Частину платних парковок у Тернополі можуть закрити

  • 11:59 | 18.02.2012 о 11:59
    Permalink

    хай зробить так, як запропонував Заставний – всі парковки для людей безплатні. і не буде проблем взагалі ніяких

Коментарі вимкнені.