Українці шокують іноземців нахабністю, жлобством і брудом

На іноземних гостей Україна справляє враження неблагополучного кварталу європейського міста, пише журнал “Корреспондент”.

Враження іноземців, що побували чи живуть в Україні загалом такі: тут повно сміття, а ефектні і відкриті жінки сусідять з похмурими і агресивними чоловіками. І в цьому “кварталі” невідомо, хто небезпечніший – хулігани чи міліція.

Готелі і ресторани тут змагаються не за якість, а за гроші. А будь-який чиновник чи успішний бізнесмен оточує себе охороною і дорогими авто, не помічаючи, що веде блискуче життя по коліна у бруді. При цьому звичайні жителі, які в побуті усміхнені і щедрі, на роботі перетворюються на злодійкуватих грубіянів.

Так, співвласник видавничого дому PAN Publishing ірландець Пол Наіланд розповів, як його знайомий бізнесмен хотів інвестувати 100 млн. дол.. у будівництво шопінг-молу в Києві. Але після того, як на Хрещатику він заплатив 100 дол. Відкупних міліціонеру, який нібито не знайшов у іноземця всіх потрібних документів, потенційний інвестор припинив всі переговори з місцевими партнерами і більше до України не повернувся.

“Він не розумів, як можна інвестувати 100 млн. дол.. в країну, де серед білого дня міліціонер займається вимаганням”, – пояснив Наіланд.

Але Україні все ж таки є чим заманювати туристів. Якщо гості все це переживуть, на них очікують надзвичайні історичні пам’ятки, чудова природа, дешева випивка, а на чоловіків – гарні жінки.

“Якщо європейцю пощастить і він уникне проблем з місцевою міліцією, за погані апартаменти з нього не здеруть три шкури і не обрахують в ресторані, то він обов’язково повернеться до України”, – впевнений канадець Пол М’язга, колишній редактор української англомовної газети KyivPost.

 

Коментарі вимкнені.