Чому тернопільська мерія так вибірково зносить кіоски?

Задля усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування міська рада Тернополя вирішила демонтувати 14 тимчасово встановлених споруд,т обто торгівельних кіосків, встановлених у неналежних місцях.

Буде демонтовано Автопричіп ФО-П Клос І. Т., встановлений біля ЗОШ №28; «Шиномонтаж» ФО-П Зубрик М. С. По вул. Микулинецька, кіоск ФО-П Якимчук Ю. М. по вул. Тарнавського біля зупинки «вул.Володимира Великого»; кіоск ФО-П Дмитраш В. В. по вул.Симоненка, 2а; тимчасова споруда ФО-П Гураль по вул.Лесі Українки. Також вирішено демонтувати кіоски ДП «Інтерпрес-Тернопіль «ТОВ «Інтерпрес» за адресами: вул. Бережанськавул, вул.гетьмана І. Мазепи, вул.Київська, вул. гетьмана Сагайдачного, вул. В. Симоненка, вул. В. Чорновола, вул. Б. Хмельницького, вул. Живова, вул. Руська.

З цього приводу до Тернопільської мерії виникають питання трохи в іншому аспекті. Знесення кіосків це, можливо, і добре. Але з приводу МАФів є ще одна проблема.

Лише за останній рік на території міста відкрито цілу когорту закладів громадського харчування типу літніх кафе, котрі переважно розташовані просто під вікнами житлових будинків. І всі вони, чомусь, мають право готувати шашлик на відкритому повітрі і на дровах.

Наскільки комфортно мешканцям будинків, котрі опинилися в радіусі досягання диму від їхніх мангалів, власників кафе не турбує. Мерію, судячи з усього, також.

Така сама ситуація в парках, де тернополяни проводять вихідні і де гуляють з дітьми. Не встигло пригріти весняне сонечко, як парк Національного відродження оповила димова завіса з пряним присмаком шашлику.

Хотілось би почути від мерії і СЕС: наскільки правомірно і екологічно практикують свою діяльність такі заклади?

Коментарі вимкнені.