Чотирьом селам на Тернопільщині пощастило

Директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Василь Ясіновський 8 жовтня з робочим візитом побував у Зборівському районі

За результатами наради досягнуто домовленість щодо забезпечення автобусного сполучення населених пунктів Храбузна, Плісняни, Вірлів, Славна. Крім того, розглянуто питання ремонту автомобільних доріг у населених пунктах, використання коштів на капітальний та поточний ремонти-додатково рекомендовано головам сільських рад вживати заходів щодо запобігання, руйнування великоваговим автотранспортом автомобільних доріг при перевезенні сільськогосподарської продукції, особливо в осінній період.

Також обговорили питання  підготовки філії „Зборівський райавтодор” до осінньо-зимового періоду 2014-2015 року, зокрема, заготовки пісчано-соляної суміші, підготовки техніки та укладення договорів на залучення техніки інших організацій в зимовий період.

Були пропозиції і щодо висадки зелених насаджень на ділянках вітрових прогонів вздовж автомобільних доріг на яких постійно відкладаються снігові замети.

Коментарі вимкнені.