“Чим вища посада, тим нижчий рівень відповідальності”. Як Олег Сиротюк захищав тернопільських освітян

Відбулася зустріч освітян із головою Кременецької РДА на рахунок виплат заробітної плати у повному обсязі. У деяких школах директори провели попередні бесіди: не ідіть, не мутіть. Немовби у тому, щоб прийти до керівника району і запитати за своє зароблене є великим криміналом. Про це пишуть у групі Народна рада.
Результати все таки невтішні. Немає резону переказувати зміст розмови, результат один – 10% знімають. Мають виплатити індексацію, так як у протилежному випадку великі штрафи. Хтось нормально не порахував (?), хтось це до певного часу приховав (?), але все вилізло в один момент. І на кому відповідальність, що втрачають тисячі жителів краю залишається відкритим. Звичайно можна нарікати на Кабінет міністрів, який у березні змінив і зміст і суть постанови, але він лише зробив «бюджетний лаз», щоб зекономити кошти, але дані дії здійснюють місцеві керівники. Ще у серпні місяці, коли була перша спроба здійснити «економію», в.о. райво відповіла, що така вказівка була із фінвідділу. У жовтні, під час акції вчителів області шести районів, яким уже не виплачували заробітну плату у повному обсязі, колишній голова ОДА Сиротюк заявив, що з подібними явищами буде розбиратися прокуратура. І що? Одним словом чим вища посада, тим нижчий рівень відповідальності. І знову ж таки, нічого не змінилося.
Ремарка освітянам, які будуть читати повідомлення, але не прийшли. Перше: а Вам не треба? Друге: на зауваження деяких – якщо за зарплату піду, якщо ще за щось – ні. А воно одне від іншого віддільне? Прийшли сьогодні працівники бот саду – а ваша зарплата їм потрібна? А іншим – вона потрібна? Лише об’єднавши зусилля можна щось досягнути, а з таким підходом?…
Хоча є позитив. Представники райво та РДА офіційно заявили, що лікарняне платити будуть, за заміни платити будуть (можливо лише із запізненням). Так що хто розпускає подібні чутки неправий. Або ж просто беруть «на понт»: не подадуть, не підуть і дивись – зекономимо, десь там «галочку» заробимо.
І традиційно про призначення А.Гуславського на посаду. Голова РДА зазначив, що один із керівників району десь у інтернеті вичитав про призначення Гуславського директором і бухгалтером в одній особі (?). А документів офіційно немає ніяких, відповіді із міністерства немає. Бардак, одним словом…
P.S. На рахунок чуток. По місту полізла чутка, що Народна Рада виступає проти Гуславського щоб поставити Мясниковича. МАЯЧНЯ. Але вміло розпущена десь із стін адміністрації чи ради. Не хай би справами займалися, а не кістки перемивали. Хоча якщо згадати, по чиїй протекції багато хто з них прийшов на посаду, то і запитань не виникає.

Коментарі вимкнені.