Добра традиція тернопільського лікувального закладу

18 жовтня в Тернопільській міській комунальній лікарні №3 провели День донора крові.

Цьогорічний захід відбувається вже п’яте та, за словами завідувача відділення анестезії та інтенсивної терапії Андрія Горішнього, проведення Дня донора стало доброю традицією лікувального закладу.

У операційному блоці відділення відновної, реконструктивної та малоінвазвної хірургії Тернопільської міської лікарні №3 працівники станції переливання крові облаштували пункт забору крові, де усі бажаючі здали кров.

“Приємно було бачити серед них і колишніх пацієнтів, їхніх родичів та друзів” – говорять медики. Медперсонал лікарні теж долучився до збору крові. Як повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Богдан Русин, персонал лікарні своїм прикладом демонструє важливість добровільного донорства, адже навіть у час високих технологій цінність крові та її компонентів залишається неперевершеною.

На жаль, донорство у нашій країні, як правило, стало проблемою пацієнтів та лікарів, а не справою суспільства. Населення недостатньо обізнане у питанні донорства крові у зв’язку з недостатнім висвітленням цієї проблеми. Про гостру потребу донорської крові людям стає відомо лише тоді, коли вони потрапляють у лікувально-профілактичні заклади.

Коментарі вимкнені.