Євген Філь поки вдома, але його намагаються взяти у «заручники»

Євген ФільУ Тернополі міліція намагається взяти у так-звані «політичні заручники» колишнього голову центрального проводу Всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери Євгена Філя. Про це він повідомив журналісту «Свободи». Причиною цього, є ніби причетність громадського діяча до нового формування «Правий сектор» та до захоплення адмінбудівлі Тернопільської обласної державної адміністрації.

На сторінці «Правого сектору» у соціальній мережі «Вконтакті» декілька годин тому з’явилася інформація, що Євгена Філя таки взяли під варту і завтра відбудеться суд щодо запобіжного заходу. «Вчора у Тернополі був затриманий колишній голова центрального проводу Всеукраїнської організації “Тризуб” ім. С. Бандери Євген Філь. Завтра “самий гуманний суд в мірє” буде визначати міру запобіжного заходу щодо націоналіста», – йдеться у повідомленні.

Та Євген Філь повідомив, що під варту його ніхто не брав. По телефону його намагалися запросити на розмову у міськвідділ міліції. «Йти на будь-яке спілкування з міліцією не буду, – заявив Євген Філь. – Не буду приходити і на судові засідання. Поки мені ніхто жодного повідомлення особисто не вручав. Про своє місце перебування також не буду повідомляти нікого. Якщо хтось хоче мене притягнути до відповідальності за причетність до «Правого сектору» чи захоплення ОДА, нехай спочатку покарає тих, хто бив студентів, знущався над Тетяною Чорновол і стріляв у протестувальників на Грушевського».

На думку колишнього голови «Тризубу», за допомогою арештів та судових проваджень теперішня влада назбирує якомога більше так-званих «політичних заручників». Потім їх будуть відпускати взамін на поступки зі сторони активістів Євромайдану.

Коментарі вимкнені.