Хто зупинить голову Шумської РДА?!

Історії про “подвиги” голови Шумської РДА неодноразово висвітлювались в засобах масової інформації. Дійшло до того, що з метою зупинення незаконних дій вказаного чиновника, депутати Шумської райради звертались до Президента, однак, поки що В. Габор залишається на своїй посаді.

Кричущі факти непрофесійності та відвертого порушення законодавства головою Шумської РДА вже встановлені судом та будуть висвітлені у данній статі.

З надією на відновлення справедливості, до Консалтингової компанії “Такс Груп” звернулись ряд працівників РДА, однак, пропонуємо дану ситуацію розглянути на прикладі керівника  відділу з питань освіти райдержадміністрації Табачук Л.С..

Причини такого звернення були наступні.

Так, зі слів потерпілої, з моменту призначення В. Габора на посаду голови, почався шалений тиск на керівників та працівників структурних підрозділів Шумської РДА, мета якого була лише одна — звільнити вакансії для подальшого влаштування “своїх людей”.

Після того, як  Табачук Л.С. відмовилась від пропозиції звільнитись за “власним бажанням”, головою адміністрації почались вживатись примусові заходи щодо її усунення  із займаної посади.

З метою звільнення, головою РДА розпочато реорганізацію відділу з питань освіти, в якому Табачук Л.С. була керівником.

Після чого, без будь-яких підстав, розпорядженням голови РДА від 15.07.14р. № 83-к  Табачук Л.С. оголошено догану.

З метою захисту прав клієнта, Консалтингова компанія “Такс Груп” звернулась в суд. Як, наслідок, постановою Тернопільського окружного адміністративного суду від 17.10.2014р. № 819/2030/14-а розпорядження голови Шумської РДА визнано незаконним та скасовано.

Відчуваючи свою безкарність, свавілля з боку керівника райдержадміністрації не закінчилось. Розпорядженням голови Шумської РДА від 10.10.14р. № 143-к Табачук Л.С. все ж таки звільнено з роботи.

З огляду на це, Ми знову змушені були звертатись в суд за захистом прав клієнта. постановою Тернопільського окружного адміністративного суду від 17.11.14р. № 819/2328/14-а визнано незаконним розпорядження голови Шумської РДА, зобовязано райдержадміністрацію поновити Табачук Л.С. на роботі та виплатити заробітню плату за час вимушеного прогулу.

Окремо варто відмітити, що незважаючи на те, що стороною по справах був орган державної влади, в обох випадках справи розглядались судом об’єктивно та неупереджено. Вказане є доказом професійності суддів та залишає надію відновлення довіри громадян до судової влади в Україні.

Здавалобся, справедливість відновлена, однак, голова Шумської РДА своїми діями вкотре підтверджує, що такі поняття як Конституція та Закон йому невідомі, або він свідомо ігнорує їх наявність, а тому, нажаль, на нашу думку ще одного факту порушення законодавства з боку В. Габора довго чекати не прийдеться (вході судового розгляду справ представник Шумської РДА неодноразово погрожував Табачук Л.С., що її знову буде звільнено з посади навіть при наявності судового рішення про поновлення на роботі.)…

Незважаючи на це Консалтингова компанія “Такс Груп”, як і усі громадяни нашої країни, все ж таки вірить в перемогу Закону та Права над свавіллям, непрофесійністю та вседозволеністю.

За матеріалами сайту taxgroup.com.ua

-1 thoughts on “Хто зупинить голову Шумської РДА?!

 • 08:04 | 11.12.2014 о 08:04
  Permalink

  Призначені яником судді відновили на посаді яникових шакалів. Чого ж чекати, якщо президент – засновник Партії рингтонів….

 • 09:17 | 11.12.2014 о 09:17
  Permalink

  Як бачимо консалтингова компанія “Такс Груп” вміє витягувати гроші з клієнта і переконала тітоньку оплачувати статті для публічного шуму. Ось тільки чомусь “консалтинкова фірма” не згадує якою затятою регіоналкою раніше була вищезгадана пані. Журналісти, не розміщайте такі помиї у своїх виданнях. Краще б навпаки відслідковували хто з регіоналів ще на посадах і чому?????

  • 12:05 | 11.12.2014 о 12:05
   Permalink

   Я не є прихильником партії регіонів, але хочу довести до відома як так розумію “затятого свободівця”, що відповідно до ст. 15 Конституції України суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності. Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.
   Згідно ст. 24 основного закону України не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану,місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
   Статтею 43 Конституції кожному громадянинові України гарантується право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується та захист від незаконного звільнення.
   Відповідно до ст. 2-1 КЗпП Україна забезпечує рівність трудових прав усіх громадян незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять, місця проживання та інших обставин.
   За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність (ст. 60 Конституції).
   Якщо ми хочемо жити в правовій державі то повинні в першу чергу самі дотримуватись законів. А тому якщо керівник хай навіть “свободівець” чинить беззаконня він має нести відповідальність. Та й взагалі з хто сказав, що “свободівці” кращі за “регіоналів” і що тільки їх потрібно залишати при владі.

   • 12:28 | 11.12.2014 о 12:28
    Permalink

    це був коментар від консалтингової компанії 🙂

   • 12:32 | 11.12.2014 о 12:32
    Permalink

    вам ригіаналка заплатила гроші і ви дієте в межах правового поля.
    все чесно 🙂

 • 09:26 | 11.12.2014 о 09:26
  Permalink

  Добрий день. В попередніх двох коментарях всі захищають голову Шумської РДА. А хто скаже : а з якого такого дива його було призначено головою РДА ? Що не було кращої кандидатури ? Не було більш досвідченої людини на цю посаду?

 • 09:29 | 11.12.2014 о 09:29
  Permalink

  До 123. Сам ти шакал, в районах яник нікого не призначав, а як Вася дибіл незаконно звільняє, бо йому розуму не хватає законно звільнити, то звичайно люди і будуть вигравати суди. Хочу сказати інше. Є ЗАКОН ПРО ЛЮСТРАЦІЮ, то нехай Вася як дуже в комусь сумнівається звертається до суду ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАКОННОЇ ЛЮСТРАЦІЇ, а не безпідставно звільняє тих на чиє місце він має свою людину.Зараз в Шумській адміністрації Вася “понабирав” своїх людей, повірте, не має до кого підійти і щось дізнатись, ніхто нічого не знає, питається “ЧОМУ ВИ ТУТ”? Надіюся що Вася вже дуже швидко піде і забере своїх побратимів за собою, бо зараз це не АДМІНІСТРАЦІЯ а КОДЛО.

 • 09:40 | 11.12.2014 о 09:40
  Permalink

  Короткий зміст статті: свободівець звільнив чесну ригіоналку. Чесний суд поновив чесну ригіоналку. Свободівець знову звільнив чесну ригіаналку. Чесний суд знову поновив чесну ригіаналку 🙂

  Тьху!

  • 11:07 | 11.12.2014 о 11:07
   Permalink

   Коротка відповідь на коментар: Ми свободівці, ми самі чесні, а тому Закон не для нас

   • 12:14 | 11.12.2014 о 12:14
    Permalink

    на фоні ригів самий зачуханий свободівець виглядає нормальною людиною.

 • 11:55 | 11.12.2014 о 11:55
  Permalink

  стаття на мій погляд є замовленою…ми всі проти регіоналів…їх треба звільняти…а чому ніхто не пише про компетентність того начальника відділу, можливо вона абсолютно незнає своєї роботи…Нашим людям ніколи не догодиш…звільняють регіоналів – не добре, не звільняють – також погана влада…всім не догодиш…

  • 12:17 | 11.12.2014 о 12:17
   Permalink

   це ж коневі зрозуміло, що замовна 🙂

   • 14:33 | 11.12.2014 о 14:33
    Permalink

    особливо коневі- riznyk, що написав найбільше коментарів:). Це він напевно і замовив статтю, щоб пропіаритись

 • 12:43 | 11.12.2014 о 12:43
  Permalink

  ГАБОРА ЗУПИНИТЬ ШКРОБОТ!!! І тільки він ))) Шановні шумщани, якнайшвидше доставте його в “дурку” і там укольчиком допоможемо )))

 • 20:40 | 12.12.2014 о 20:40
  Permalink

  Ніколи не могла б подумати, що доживу до такого “безприделу” в Шумську….Такий тихий район, місто, а прийшли тут ВАСІ і зробили “БАНДИТСЬКИЙ ПЕТЕРГБУРГ”, ФУУУУ ПОЗОР Та Такого бардаку навіть при яникові не було як зараз при васьові…….вася вася, схаминися, що ти робиш?????, подивися до чого ти вже “ДОЦАРЮВАВСЯ”, ви всі старше покоління завжи хотіли бачити своїх дітей привладі, а який ти показуєш приклад молоді??????тікай з рда поки ти той район взагалі до ручки не довів… ГАНЬБА. Ганьба васям

Коментарі вимкнені.