Гуда з Камінським хочуть розбірок за землю з «Самообороною Майдану»?

Вчора у міській раді було гаряче, точніше під стінами. Як ми вже повідомляли,  що на засідання сесії  прийшли бійці учасники АТО, родичі загиблих героїв та волонтерка Самооборони Лілія Мусіхіна. Вони звернулися до депутатів з проханням виділити учасникам АТО   гідні земельні ділянки. Відтак, постало питання про виділення ще одної ділянки для учасників АТО, а саме ділянки в напрямку Підволочиського шосе площею 9,5 га.

Однак, як з’ясувалося у процесі обговорення, частина цієї ділянки уже зайнята – перебуває у приватній власності або в оренді. Після бурхливих обговорень депутати таки вирішили виділили учасникам АТО 5,5 гектарів у напрямку Підволочиського шосе під будівництво житла.

Оскільки цільове призначення даної ділянки згідно з Генпланом, під багатоквартирну забудову, то у проекті рішення прописали – під індивідуальне будівництво або під будівництво багатоквартирних житлових будинків.

А тепер найцікавіше. Як виявилось, земля, яку виділили депутати для наших бійців, мала б «належати» місцевому будівельнику Ігорю Гуді. За чутками, ті 4 га, землі (з 9,5 га наявних) уже «під егідою» його фірми, а інші 5,5 га – були «на перспективу».

Як доказ, після того, як бурхливими оплесками депутати привітали одне одного з прийняттям позитивного рішення на користь «АТОвців», під стіни міськради приїхав сам Ігор Богданович, мовляв з’ясувати, якого «милого» так сталось. Він був готовий навіть «увірватись» у сесійну залу, проте, вочевидь передумав. І вирішив для початку розібратись із своєю підлеглою, а по сумісництву депутатом новоспеченої міськради – Ліною Прокопів (менеджер з продажів ПП “Креатор-Буд”), яка не зуміла «дожати» бодай відтермінування даного питання.

Так, одразу після голосування, пані Ліну посадили в авто з «трьома нулями» і повезли в невідомому напрямку.

Та на цьому «конфлікт» не закінчився. Як стало відомо нашим журналістам з достовірних джерел, за півгодини після, неподалік міськради з’явилась група людей спортивної «комплектації» на чолі із горезвісним Володимиром Камінським. Вони намагались «м’яко» переконати активістів, щоб ті відмовились від землі. Та намарне.

На підтвердження наших слів, незадовго після цього, волонтер Ліня Мусихіна написала у своєму фейсбуці наступне:

– Якби часом на мене і на нашу організацію полилися потоки бруду, чи часом я десь несподівано пропала чи ще щось таке… (дивись пост нижче).Хлопчики спортивної статури, що приїжджали “поговорити”, вже поїхали. Коли б часом приїхали ще, дам знати. Свято наближається!, – написала пані Ліля.

До речі, разом з вище згаданим будівельником приїздив під міськраду відомий у «вузьких» колах Віктор Вдовіченко («Вдова»). Не будемо роздумувати на тему «чому і для чого». На наш погляд, факти в даному випадку говорять самі за себе.

Варто лише додати, що сам міський голова Сергій Надал намагався відкласти вирішення даного питання «на потім». Тепер, принаймні, зрозуміло причину …

Далі буде…

Автор: Сашко Сліпий, ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.