Книгу про Йосифа Сліпого презентували у Тернополі (відео)

Пезентацію книги “Шлях у безсмертя. До 30-річчя відходу у вічність Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого (1892-1984). Матеріяли про смерть та похорон” провели у Тернополі 19 вересня

Подія відбулася у фундації “Справа Патріярха Йосифа”, що на вул. Листопадовій, 7.

– Коли церква мовчала (в часи тоталітаризму і підпілля — прим. авт.), він говорив. І його постать ідентифікували з українським народом, – розповідав отець-доктор Віталій Козак під час презентації. – Ця книга дає нам матеріали, дотичні до патріарха Йосифа і продовжує низку праць, спрямованих на популяризацію його особи. Це — не остання книга товариства “Свята Софія”, робота триває.

За словами прес-секретаря представництва релігійного товариства українців католиків США “Свята Софія” Людмили Бублик, книну “Шлях у безсмертя…” почали впорядковувати тільки у червні 2014-го. А вже 30 вересня вона вийшла друком у львівському видавництві “Артос”.

Матеріали, які спонукали створити це видання, знайшов президент Товариства «Свята Софія» в Римі отець Марко Ярослав Семеген, каже пані Бублик. Останній же наголошує, що патріарх Йосиф, з огляду на приклад його життя і незламність, є тим, про кого варто роздумувати і кого варто мати за зразок.

– Докладаємо зусиль, щоб ця книга була у бібліотеках, духовних і навчальних закладах, каже отець Семеген.

-1 thoughts on “Книгу про Йосифа Сліпого презентували у Тернополі (відео)

  • 18:55 | 22.09.2014 о 18:55
    Permalink

    Це так добре, що молоде покоління пам’ятає видатних українців. До речі, в Тернополі багато книг про нього видають. Заставний дуже багато для цього робив. І фундацію відкрив, і заповіт Сліпого видав.

Коментарі вимкнені.