На Тернопільщині ввели в експлуатацію 59 об’єктів промислового виробництва

З початку року в області ввели в експлуатацію 59 об’єктів промислового виробництва та інженерно-транспортної інфраструктури та розпочали будівництво 44 об’єктів. Про це доповів директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Володимир Харченко на робочій зустрічі під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака 19 вересня.

«Серед введених об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури переважають об’єкти газифікації, яких налічуюється 25, а також ремонту доріг, яких є 16, – повідомив Володимир Харченко. – Серед найбільш значимих збудованих об’єктів промислового призначення – цех по виробництву метало-полімерних виробів у Самолусківцях Гусятинського району, цех по виготовленню паливних брикетів у Дзвинячі Заліщицького району, цех переробки бобів та сої у Скалаті Підволочиського району та цех по виробництву соусу “Муждей” у Тернополі. Щодо новобудов, які розпочали у поточному році, продовжують переважати об’єкти газового та дорожнього господарства.

Одночасно ведеться будівництво декількох значних виробничих об’єктів, серед яких цех по виробництву лікеро-горілчаних та безалкогольних виробів у Скалаті Підволочиського району, цех по виготовленню будівельних матеріалів у селі Іква Кременецького району, зернопереробний комплекс у Гримайлеві Гусятинського району, будівництво 2-х пташників та складу готової продукції у Великих Гаях Тернопільського району».

Загалом у січні-серпні 2014 року кількість введених в експлуатацію об’єктів промислового виробництва та інженерно-транспортної інфраструктури збільшилася у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 19 одиниць.

Коментарі вимкнені.