Когось вчили ходити, а мене – кататися на лижах, – тернопілянка-чемпіонка світу з біатлону Анастасія Меркушина

Сьогодні тернопільській спортсменці, членові збірної команди України з біатлону, майстрові спорту з біатлону Анастасії Меркушиній призначили премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2013-2014 роки.

Диплом лауреата премії Кабінету Міністрів України та почесну відзнаку Кабінету Міністрів України Анастасії вручив  голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Анастасія Меркушина – триразова чемпіонка світу з біатлону, який проходив у Румунії. Спортсменка розповіла, що завжди жартує, наче в біатлоні – 20 років і 9 місяців, адже її мама – також біатлоністка.

«Когось вчили ходити, а мене – кататися на лижах, – розповіла спортсменка. – Тому на лижах я змалечку, це моє життя. А професійно я займаюся близько 10 років. За кожною медаллю – велика праця».
Біатлон в нашій області має перспективу, переконана дівчина. Зокрема, в першу чергу, нам потрібні біатлонні бази європейського класу.

«Коли тренуєшся вдома, то це зовсім по-іншому, адже вдома і стіни допомагають. Звичайно, найбільша мрія – олімпійська медаль. Це мета, до якої йдеш вузькою стежинкою, якою мало хто йде», – зауважила спортсменка.
Нагадаємо, Анастасія Меркушина тріумфувала у змішаній естафеті та спринті на чемпіонаті світу з літнього біатлону. А у завершальний день змагань зуміла здобути золоту медаль у гонці переслідування серед юніорок.

Коментарі вимкнені.