Критична ситуація нависла над Тернополем

Уже найближчим часом освітянам Тернополя не буде чим виплачувати заробітну плату і розраховуватися за комунальні послуги. Таку заяву зробив міський голова Сергій Надал. Це підтвердили і представники профільних профспілок. «Уже звичним явищем є недофінансування освіти, – зауважила під час пленарного засідання Тернопільської міської ради голова місцевої профспілки працівників освіти Валентина Кухар. – Щороку ситуація тільки погіршується. Цьогоріч майже всі вчителі побували у додаткових відпустках за власний рахунок. Не фінансується з державного бюджету позашкільна освіта: центри дитячої творчості, школа народних ремесел і станції юних техніків. Річний бюджет таких установ становить майже п’ять мільйонів гривень. Усе це призводить до критичної ситуації щодо виплати зарплати працівникам галузі освіти».

Загальна сума недофінансування складає понад 16 мільйонів гривень. Всі заходи економії, які ще в лютому передбачив виконком міськради, не дали змоги повною мірою забезпечити освітянську галузь.

У зв’язку з наведеними фактами міська рада прийняла звернення до найвищого керівництва країни та всіх тернопільських нардепів із проханням додатково виділити 16 мільйонів гривень на потреби освіти міста Тернополя.

Андрій ВЕРБІЦЬКИЙ, Свобода

-1 thoughts on “Критична ситуація нависла над Тернополем

  • 21:29 | 2.10.2013 о 21:29
    Permalink

    Сама же місцева влада розікрала гроші, атепер винних шукають!

Коментарі вимкнені.