На допомогу юридичним службам – тернопільська юстиція

В нових умовах господарювання особливого змісту набуває правова робота та, відповідно, зростає роль юридичних служб, оскільки в процесі розбудови правової держави та становлення громадянського суспільства актуальною стає законність – одностайне розуміння, суворе і неухильне дотримання законів державними органами, посадовими особами і громадянами в усіх сферах суспільного життя.

Саме на територіальні органи Міністерства юстиції України і покладено завдання щодо координації та методичного керівництва правовою роботою в територіальних органах міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, а також на державних підприємствах, в установах, організаціях та державних господарських об’єднаннях.
Підвищення рівня правових знань працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, а також державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань є невід’ємною складовою діяльності Головного управління юстиції у Тернопільській області. Саме тому, в управлінні продовжується практика проведення постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій Тернопільської області.
Вже не перший рік Головним управлінням юстиції у Тернопільській області проводиться цей семінар. Як засвідчує практика, саме постійно діючі семінари є найбільш дієвою формою підвищення кваліфікації працівників юридичних служб.
З 16 жовтня 2013 року розпочинає свою роботу постійно діючий семінар юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій Тернопільської області. Його заняття будуть проходити протягом 2013-2014 років, за винятком січня, липня – вересня, кожної третьої середи місяця.
На заняттях семінару проводитиметься анкетування серед учасників постійно діючого семінару, яке в подальшій його роботі дасть можливість з’ясувати перелік питань, які найбільше цікавлять працівників юридичних служб. Анкетування сприяє більш якісній організації семінару, а також підвищує інтерес до занять з боку юрисконсультів, виявляє тематику занять, яка посприяє підвищенню їх професійного рівня.
На підставі пропозицій юрисконсультів розробляється програма постійно діючого семінару, яка забезпечує належну організацію його роботи.
З метою забезпечення належної організації семінару та налагодження співпраці з науковцями та юристами області до участі у семінарських заняттях запрошуються судді міськрайонного, господарського, адміністративного, апеляційного судів, викладачі Тернопільського національного педагогічного університету, юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, посадові особи управлінь та департаментів облдержадміністрації, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України області, прокуратури, працівники головного управління юстиції, зокрема, нотаріату, державної виконавчої служби, реєстраційної служби, державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства, банкрутства.
Тож запрошуємо до співпраці працівників юридичних служб області в роботі постійно діючого семінару органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій Тернопільської області.

Головний спеціаліст сектору державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Тернопільській області О.Р. ЯЦИКОВСЬКА

Коментарі вимкнені.