Куди поверне тернопільський тролейбус?

За ініціативи керівництва КП «Тернопільелетротранс», тролейбусний маршрут №8 їхатиме по-новому. Їдучи з «Аляски», на кільці біля «Універсаму» він повертатиме наліво та їхатиме по проспекту Злуки в напрямку «Східного» масиву. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому Тернопільської міськради.

Як пояснив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Ігор Мединський, таку пропозицію для виконавчого комітету структура підготувала у зв’язку з численними зверненнями громадян. Річ у тім, що мешканці мікрорайону «Канада» та проспекту Злуки не могли електротранспортом дістатися «Східного». Ця частина міста не була покрита тролейбусним сполученням. Відтак, змінивши схему руху «рогатого», місто вирішило одразу дві проблеми: продовжило протяжність маршруту та охопило нову ділянку міста.

Отож, маршрут тролейбуса №8 пролягатиме так: вул. Симоненка, вул. Тарнавського, на кільці біля «Універсаму» поверне наліво на просп. Злуки, до вул. 15 Квітня, далі – пр-т. С.Бандери, звідти – на вул. Руську і далі за маршрутом.

Як повідомив директор КП «Тернопільелетротранс» Андрій Мастюх, курсуватимуть тролейбуси на зміненому восьмому маршруті з інтервалом 20 хвилин, для цього на маршрут запустять дві додаткові одиниці транспорту. На думку Андрія Павловича, новий маршрут з часом знайде свого пасажира.

-1 thoughts on “Куди поверне тернопільський тролейбус?

  • 21:37 | 9.12.2014 о 21:37
    Permalink

    Чому немає тролейбусного сполучення Подоляни – Карпенка ? Впевнена, що багато студентів та жителів цих мікрорайонів скористалися б тролейбусами. Поки що ці мікрорайони сполучені єдиним автобусним маршрутом 19, який зранку особливо перегружений!

  • 22:12 | 9.12.2014 о 22:12
    Permalink

    Багато слів, користі мало… Дайте краще фрагмент карти міста і явно вкажіть маршрут, а то “ліворуч”, “по старому марщруту”… – незрозуміло…

Коментарі вимкнені.