Літні майданчики у Тернополі “обнагліли”

З настанням літа тернопільські вулиці заполонили… літні майданчики. Кожен заклад харчування в Тернополі вважає за обов’язок поставити на тротуарі толики з парасольками, або й цілі капітальні дерев’яні споруди. При цьому, такі зручності для клієнтів дошкуляють перехожим. 

Люди кажуть, що пройти повз ці майданчики важкувато, мамам із дитячими візками проїхати – проблематично.

Приміром, минулого тижня почали монтувати дерев’яну конструкцію для літнього майданчика на вул. Сагайдачного. Споруда масштабна і суттєво перекриває одну з найпопулярніших для прогулянок вулиць міста. Про це нарікали і читачі, які залишили на нашому сайті 20minut.ua новину про майданчики.

Якщо пройтися трохи далі, на вул. Йосипа Сліпого є аж два майданчики, які розташувалися на тротуарах. Особливо перекриває пішоходам дорогу майданчик, що навпроти торгового комплексу “Атріум”.

– Тут пішоходам годі розминутись, – каже тернополянка Оксана Русенко. – Тротуари призначені для пішоходів, а не для кафе.

Як ми з’ясували в управлінні торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, на спорудження всіх вище згаданих майданчиків підприємці отримали дозволи.

– Дозволи на стаціонарні майданчики, згідно з документами, мають діяти до 31 жовтня, – пояснює завідувач сектору регуляторної політики та підприємництва міськради Галина Горєва. – А потім їх мають демонтувати. Тож це явище -сезонне.

Також пані Горєва додає, що літні майданчики споруджують відповідно до паспорта прив’язки закладу громадського харчування.

До слова, перевіряло ці літні майданчики і правління муніципальної поліції міськради. Приміром, коли минулого тижня його працівники відвідували майданчик на вул. Сагайдачного, то документи там іще були на стадії оформлення, повідомив начальник цього управління Сергій Волков. Інші ж майданчики споруджені з усіма дозволами. Загалом тернополяни щодня скаржаться у муніципальну поліцію на несанкціоновані літні майданчики.

– Ми практично щодня подаємо на демонтаж два майданчики, – каже пан Волков. – Від початку літнього сезону на знесення подали вже близько 10 таких майданчиків.

20 хвилин

-1 thoughts on “Літні майданчики у Тернополі “обнагліли”

  • 17:23 | 23.06.2014 о 17:23
    Permalink

    Ну чого нашим людям все не подобається? Подивіться, як у Львові: вузькі старовинні вулички і на кожному кроці як не каварня, то ресторанчик. Чим погано? А мамочки нехай ідуть у парк гуляти з возиками.

  • 23:42 | 23.06.2014 о 23:42
    Permalink

    СОГЛАСЕН! Нашим не догодиш. То немає де сидіти, то холодно, то жарко. То на свіже повітря хочу, то не хочу на вулиці….

Коментарі вимкнені.