“Нова пошта” дала відповідь Олексієві Кайді

Нещодавно  народний депутат свободівець Олексій Кайда звернувся до Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та Голови Служби безпеки щодо перевірки протиправних та шахрайських дій компанії «Нової Пошти», а також причетності цього поштового оператора до співпраці з сепаратистськими угрупованнями  на Сході України.

Компанія «Нова Пошта» надала коментар щодо звинувачення тернопільського нардепа:

Компанія доставляє вантажі згідно дозволеного законодавством України переліку у всі регіони – у тому числі в «гарячі точки» на сході держави. 

Непрості часи в країні ставлять перед українським бізнесом нові виклики. Чимало компаній відмовляються від роботи у непростих регіонах, оскільки це несе загрозу бізнесу. Однак компанія «Нова Пошта» продовжує працювати і повною мірою виконувати свої зобов’язання на всій території країни. 

Втім, у низці ЗМІ нещодавно з’явилася інформація, що компанія прийняла внутрішнє рішення не пересилати в «гарячі точки» українську національну символіку. Як уже повідомляла «Нова Пошта», ця інформація стала наслідком прикрого непорозуміння: жодних додаткових обмежень щодо пересилки вантажів компанія не приймала і перелік заборонених предметів не розширювала.

У зв’язку з цим, компанія просить клієнтів ще раз ознайомитись із переліком заборонених до відправлення речей по території України. Консолідований перелік заборонених вантажів є доступний у відділеннях компанії «Нова Пошта» і на сайті за посиланням

У випадку пересилання заборонених предметів, компанія має право відмовити у наданні послуг. Також хочемо нагадати, що відповідальність за вміст відправлення несе Відправник.

Коментарі вимкнені.