Людина, з допомогою якої дерибанили Тернопіль, може стати головою ОДА

На початку вересня ТТ публікував розслідування, в якому фігурував скандально відомий чиновник і товариш екс-мера Тернополя в статті Ось що витворяє Реєстраційна служба на Тернопільщині в особі Дідича разом з Надалом та Заставним

І ось, за повідомленнями місцевих ЗМІ, людина, яка колись активно допомагала Заставному дерибанити Тернопіль, а тепер створює зі своїми підлеглими суттєві проблеми і нахабні перепони місцевим бізнесменам на сьогоднішній посаді, може зайняти одну з керівник посад в облдержадміністрації.

Як пише За Збучем, серед ймовірних претендентів на посаду тимчасового виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації з’явилося прізвище колишнього заступника міського голови Тернополя (2006-2010) Володимира Дідича.

Нібито його призначення у верхах просувають Роман Заставний та Степан Барна і це є узгодженою позицією місцевих керівників Народного фронту та Блоку Порошенка. Для тандему політиків принципово неважливо, за якою квотою (БПП чи НФ) він отримає посаду.

Хоча неформально претендента зараховують до близького кола Заставного. Дідич займав посаду заступника мера, а також фігурував у списках “Фронту змін” на виборах 2010 року. У коаліційному міськвиконкомі Дідич був довіреною особою Заставного та був закріплений за “жирним” напрямком – будівництва, архітектури та земельних відносин. Раніше мав інтереси у ріелторському бізнесі.

На державну роботу повернувся 2012 року, коли Мінюстом було створено реєстраційну службу. Очолив міський підрозділ. Очевидно, тоді ж “зав’язав” з членством у політичних партіях.

Для Заставного зараз це найбільш прийнятна кандидатура. Натомість Барна буде мати більше повноважень при виборі заступників голови ОДА та керівників районів.
Однак можливий варіант, що Дідичу на Банковій запропонують посаду заступника голови ОДА, а на місце Сиротюка призначать особу за квотою когось з учасників коаліційних переговорів.

Нагадаємо, що Володимир Дідич обов’язки арбітражного керуючого виконував з 1999-2006 рр.; з 2006-го по 2010-ий перебув на посаді заступника Тернопільського міського голови, де курував питаннями архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин. А з 2011 року знову працював арбітражним керуючим. Має дві вищі освіти – юридичну та економічну. За роки роботи у проваджені мав понад 150 справ про банкрутство. Відтак 21 підприємство ліквідовано було за загальною процедурою банкрутства, по 11-ти затверджено мирові угоди, відновлено платоспроможність двох і триває санація ще на одному підприємстві. Загалом за його участі було ліквідовано 87 юридичних осіб. Також він займався банкрутством Щепановського.

 

Коментарі вимкнені.