Як українська армія з “іржавих бляшанок” стала незламною та сильною

Сьогодні активісти ГО “Автомайдан Тернопіль” повернулися з чергової поїздки у зону АТО. Завезли багато теплого одягу, буржуйки, продукти, передачі та звичайно найцінніше – дитячі побажання та листи. Про це розповідає голова ГО Дмитро Гайдуцький.

Вигружались на Миронівському перехресті (Рівненьським воїнам), в Луганському (Житомирські воїни), в м.Дебальцево на блок-посту та 128-й горно-піхотній бригаді. До 128-ї цього разу поперлись на саму передову.

Завдяки туману в суброводі бійців та важкої техніки добрались до них (правда чуть не вгробили наші буси через соняшники, які ніхто не зібрав).

Зустрічали нас двоє наших друзів бійці Олег та Микола та їхні бійці побратими.

Коли ми вигружались приїхала їх розвідка на БМП і сказали, що все спокійно. Нам провели коротку екскурсію по землянках і окопах, показали солдатський побут.

Хлопці облаштувались бідненько – по спартанськи, але слава Богу в землянках тепло. Потім провели коротке ознайомлення з танком т-64 який несе службу на передовій під №160.Так ось що цікаво, наші вояки той танк спочатку підбили (він з Рязані), потім відремонтували і він тепер націоналізувався.
Ми мали можливість поспілкуватися з вояками (всі хто звідки), кажуть, що завдяки небайдужим людям, які все дають, та волонтерам ми стали з “ржавих бляшанок” НЕ ЗЛАМНОЮ СИЛЬНОЮ АРМІЄЮ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ!

Потиснувши руки, ми почали повертатись, мовчки їхали в густому тумані в супроводі тієї-ж БМП-ки, коли туман раптово змінив колір на яскраво жовтий (як нам пояснили почався обстріл) БМП різко рванула назад, а ми вже навіть не звертали увагу на ці спалахи, якось звикли……..коли з”явився звязок з нашими бійцями, ми вже були в Слов”янську, всі живі здорові.

P.S. Щира подяка за допомогу Юстиції та Нотаріату за продукти. Інвестметалу за буржуйки. Діткам з Тернопільської економічної школи та Чортківської школи інтернату. Громаді з Іспанії. Дмитру дир.Епіцентру за карімати та всім не байдужим людям.

РАЗОМ СИЛА! Слава Україні!

Коментарі вимкнені.