Медицина Тернопільщини – передові технології та світові стандарти

 У Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні в рамках державно-приватного партнерства сьогодні відбудеться урочисте відкриття відділення магнітно–резонансної томографії, яке створене  за сприянням  компанії HEMO MEDIKA Group.

Відповідно до сучасних технологій у відділенні можуть обстежувати пацієнтів з неврологічними патологіями, захворюваннями опорно-рухового апарату, деталізувати кардіологічні та онкологічні діагнози. Крім того, на томографі відкритого типу легко обстежувати пацієнтів з клаустрофобією.

Покращене зображення, точна діагностика, велике поле огляду – ці переваги МРТ апарату спрощують та полегшують роботу лікарів.

Сучасний магнітно-резонансний томограф введений в експлуатацію 5 серпня. За цей час понад 300 пацієнтів з різними патологіями отримали допомогу. Унікальність зазначеного апарату – у відсутності іонізуючого опромінення. Натомість – застосовують безпечний метод ядерно-магнітного резонансу.

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян неодноразово заявляв,  що завдяки спільній співпраці: органів влади, меценатів – в Україні і на Тернопільщині зокрема, реалізовуються соціальні ініціативи Президента в епіцентрі яких є реформа у медичній галузі. Відтак, очільник області переконаний, що сьогоднішня подія стане черговим прикладом медичної реформи, як одного із значущих напрямків модернізації держави.

 

Довідка. За останній місяць в рамках державно-приватного партнерства на Тернопільщині в галузі медицини відкрито діагностичну лабораторію Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Державної санітарно – епідеміологічної служби України» за сприяння уряду США, а також блок дистанційної променевої терапії в Тернопільському обласному клінічному онкологічному диспансері за сприяння благодійного фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”.

Коментарі вимкнені.