Який заклад у Тернополі шокує гостей (фото)

Пост про нашу подорож у Тернополі, зокрема, як не дивно, про ресторації. Тернопільські. Там теж є дещо цікавеньке окрім трьох кав”ярень. Зокрема, “Старий млин”. Це не ресторан, ні, це шедевр українського народного сюрреалізму. Це інфаркт антиквара. Це культурний шок приправлений смачною їжею. Словами це не описати. І сфотографувати все теж неможливо. Але я намагалася хоч трохи передати весь масштаб цього божевілля.

І ще багато, багато чого я не змогда сфотографувати через брак світла в приміщенні. Але враження, що хазяйновитий власник ресторану скупив усі навколишні села разом із начинням, не полишає.
Що ж до кухні, то вона, звісно, українська і дуже смачна. Ціни менші ніж у Львові, хоча в Тернополі цей ресторан вважається дорогим. Лише трохи напрягає музика як на весіллях, ну така, українська застольна гоц-гоц. Одним словом, сходити на екскурсію раджу, зрештою ресторан і позиціонує себе як музей.

Джерело

-1 thoughts on “Який заклад у Тернополі шокує гостей (фото)

  • 14:02 | 3.10.2013 о 14:02
    Permalink

    Це не те, що не шедевр. У нормальному мистецькому світі (йдеться й про сучасни0 – це звичайна еклектика, несмак і бикуватість

Коментарі вимкнені.