Міська рада заборонила тернопільським студентам пити на їх свято

Драйову музичну частину фестивалю «StudFest» у Тернополі – концерт із назвою Koza Open Air скасовано. Про це у офіційній групі повідомили організатори концерту.

– У зв’язку з непереборними обставинами ми змушені скасувати фестиваль. На жаль, міська рада не дала дозволу на проведення студентського пікніка у частині “пива та до пива” і за цих обставин ми не можемо покрити видатки фестивалю:(, – пишуть у офіційній спільноті.

Як повідомили «Студентській столиці» у міській раді, вони дійсно не дали дозвіл на продаж алкоголю під час концерту. Як запевняють чиновники, це свято студентства і воно не повинне асоціюватися з алкоголем.

Натомість орагіназтои “StudFest” запевнили, що на молодь чекає інша, цікава розважальна програма.

– Замість концерту ми організовуємо нічну екскурсію Тернополем, – каже голова організації “Файне місто”(організатора фестивалю). – А офіційне закриття проведемо у нічному клубі.

-1 thoughts on “Міська рада заборонила тернопільським студентам пити на їх свято

  • 19:45 | 16.05.2013 о 19:45
    Permalink

    перефраз старого совєцького анекдота:вступає студент в партію-алкоголь забороняється,добре;тютюн забороняється,добре;секс і всякі відхилення забороняютьсяя.добре;а як життя за нашу свободу віддати-нема проблем,на х.ріна така свобода потрібна.

Коментарі вимкнені.