На Тернопільщині будуть підвищувати інвестиційну привабливість

На  ІІІ пленарному засіданні 52-ої сесії обласної ради депутати  схвалили проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2015 рік. На пропозицію депутатів проект Програми презентував  голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Це комплексна програма заходів, яка має на меті підвищення інвестиційної привабливості краю, – наголосив Степан Барна. – Звичайно, у проекті є багато недоліків, але ми їх виправимо. Моя позиція: кожен підприємець, зареєстрований на Тернопільщині, котрий створює робочі місця, платить податки, має відчувати допомогу і підтримку з боку влади, контролюючих органів. Сьогодні мало оборобляти землю, маємо дбати про створення нових робочих місць. А це – створення нових підприємтсв, які забезпечують переробку. Обласна державна адміністрація готова сприяти кожному підприємцю, кожному аграрію, який чесно працює, вчано сплачує податки і забезпечує роботою населення області».

Також Степан Барна акцентував увагу на пріоритетних для обласної влади завданннях у галузі економіки. Це легалізація кар`єрів, запуск спиртових заводів тощо.

«Мені приємно працювати з депутатським корпусом, який займає державницьку позицію  і голосує одностайно за всі господарські питання», – зауважив Степан Барна.

Співдоповідачем з даного питання виступив заступник голови ОДА Леонід Бицюра. Він наголосив на необхідності переведення закладів на альтернативні види палива, адже це дозволяє зеконотими значні кошти вкласти їх у розвиток інших галузей.

Однією з основних тенденцій в економіці краю, на думку заступника, є те, що  ряд м`ясопереробних підприємств не змогли експортувати свої продукти на ринки Російської Федерації. Відтак відбулося переформаитування експортних можливостей  на інші ринки, зокрема на ринки Європи, Азії.

Однак для того, щоб покращити економічну ситуацію в краї, в першу чергу потрібно подолати безробіття.

«Основне завдання для органів державної влади на 2015 рік –  максимальне сприяння зайнятості населення», – акцентував увагу Леонід Олексійович.

Після запитань та зауважень депутати прийняли Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2015 рік.

Коментарі вимкнені.