На Тернопільщині чоловік, погрожуючи односельчанам, ледь не підірвав магазин

Трагікомічна ситуація виникла у с. Ласківці Теребовлянського району в магазині. У нетверезого чоловіка, який щось не поділив з бабусями, останнім аргументом у сварці виявилась його… сумка. Коли розмови не допомогли, мужчина дістав із сумки снаряд та зі словами «Я Вам всім покажу» почав погрожувати. Жіночки, перелякавшись, терміново знайшли голову сільради, який правильно оцінив ситуацію і, відібрав в хлопа снаряд. Ним виявилась 82-мм мінометна міна часів ІІ світової війни (до речі мінометні міни являються найбільш небезпечними так як споряджені дуже чутливими підривачами).

Відразу ж «мінометку» помістили в ящик з піском та винесли на відлюдну територію, огородили та забезпечили охорону до прибуття піротехніків обласного ТУ МНС.

Користуючись нагодою, колектив «Погляду» просить жителів області бути обережними при виявленні підозрілих предметів, не брати до рук, не розбирати їх. За статистикою МНС щорічно по Україні стається близько 40 випадків підриву населення внаслідок необережного поводження із вибухонебезпечними предметами, половина з них із смертельними наслідками.

У 2011 році на Тернопільщині сталося 2 випадки травматизму місцевого населення від вибухів боєприпасів, внаслідок яких 1 особа загинула, а 2 травмовані:

4 травня 2011 року в с. Заривинці Бучацького району.

27 червня 2011 року в с. Крижі Кременецького району.

Погляд

 

 

-1 thoughts on “На Тернопільщині чоловік, погрожуючи односельчанам, ледь не підірвав магазин

  • 13:12 | 12.05.2012 о 13:12
    Permalink

    Яка країна – такі й теракти

Коментарі вимкнені.