На Тернопільщині дороги почищені, – звітує Укравтодор

Негода наробила біди на не тільки на дорогах Тернопільщини, але й Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей.

400 дорожників та 190 одиниць дорожньої техніки протягом доби з 25 по 26 листопада подолали наслідки погіршення погодних умов на Заході України, а саме ускладнення руху автотранспорту на дорогах, викликане сильним дощем, мокрим снігом та першою ожеледицею.

За інформацією Служб автомобільних доріг зазначених регіонів від самого початку опадів покриття доріг у тих районах, де випадав сніг, регулярно очищалося та оброблялося протиожеледними матеріалами, а у місцях концентрації ДТП і на проблемних ділянках було введено цілодобове чергування як відповідальних працівників дорожніх служб, так і спеціальної техніки.

Загалом завдяки якісній підготовці до утримання автомобільних доріг у зимовий період – заготівлі достатньої кількості протиожиледних матеріалів, приведення до належного стану техніки та механізмів, а також відпрацьованій взаємодії з підрозділами ДСНС та МОУ, дорожники були готові до приходу зими, оперативно забезпечивши безпечний і майже безперебійний рух автомобільного транспорту дорогами як державного, так і місцевого значення.

У переважній більшості ускладнення в русі виникали через недотримання водіями безпечних швидкостей руху, інтервалів та дистанцій, яких вимагають Правила дорожнього руху за складних погодних умов, а також через неготовність транспортних засобів до умов роботи у зимовий період, а саме – відсутність зимових шин у переважної більшості автомобілів та протиковзних засобів – у вантажівок.

Саме тому Укравтодор закликає водіїв терміново перевести свої транспортні засоби на зимовий режим експлуатації, бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху з метою недопущення виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Коментарі вимкнені.