На Тернопільщині п’яний чоловік підстрелив себе

8 жовтня майже опівночі у Кременці п’яний 39-річний чоловік намагався застрелитись із пневматичного револьвера.

Як вдалось дізнатись “Погляду” чоловік посварився з матір’ю через пляшку горілки. Його обурило, що матір сховали спиртне від нього. Тому він дістав зброю та намагався себе застрелити.  Потерпілого шпиталізували у районну лікарню з діагнозом «Вогнепальна рана скроневої ділянки голови, алкогольне сп’яніння» .

Коментар Сектору  зв’язків з громадськістю УМВС України в тернопільській області:

Що спонукало кременчанина до такого необдуманого вчинку, міліціонери з’ясовують. Допоки доводиться говорити лише про версії. Найпевніше, зі слів рідних, а мешкає чоловік з матір’ю та неповнолітньою дитиною,причиною такого відчайдушного кроку стало надмірне вживання спиртного. Того дня чоловік повернувся додому напідпитку. Сварку з матір’ю затіяв, бо остання не дала продовжити застілля. Приставивши до скроні дуло пневматичного пістолета, став вимагати спиртне. Категоричне ні спровокувало натиснення на курок.

Ще одне запитання, відповідь на яке шукають правоохоронці, – звідки в чоловіка зброя. Знову ж таки версія – зброю потерпілий знайшов. Так це, чи ні встановить слідство.

Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження розпочато частиною 1 статті 120 Кримінального кодексу України.

 

Коментарі вимкнені.