У Тернополі відбувся унікальний фестиваль

26-30 вересня 2013 року в Тернополі проходив унікальний фестиваль бібліотек «Бібліофест-ІІІ». Він мав на меті об’єднати письменників, видавців, представників громадських організацій та читачів. Цього року у рамках «Бібліофесту» пройшло понад 50 найрізноманітніших заходів. Це і творчі зустрічі, і майстер-класи, і флешмоб, і парад казкових героїв та ще багато-багато всього цікавого.
Видавництво “Навчальна книга “Богдан” долучилося до «Бібліофесту» і провело низку заходів для дітей. У Центральній міській дитячій бібліотеці  вони читали дотепні «Пригоди Ніколаса» Жіля Тібо  та проводили «Веселі старти». Потім — вчилися малювати бешкетницю Трейсі Бікер, познайомили дітей із творчістю Джаклін Вілсон, та прийняли  юних читачів у фан-клуб письменниці.
     Варто згадати і про надзвичайний «пластиліновий» майстер-клас у Бібліотеці-музеї літератури Тернопілля, куди добрий ангел цієї книгозбірні Галина Компанієць зібрала третьокласників школи № 5. Гостя «Бібліофесту» — художниця Ганна Осадко розповідала дітям про свої книги і вчила малят ліпити осінню листівку.
     На завершення «Бібліофесту» директор видавництва «Навчальна книга» Богдан Будний провів змістовну зустріч із працівниками Обласної дитячої бібліотеки. Він ознайомив їх із  видавничими новинками, розповів про стан книговидавництва в Україні, поділився планами на майбутнє, подарував бібліотеці книги…
     “Багато добрих слів хочеться сказати про «Бібліофест», про всіх тих людей, які брали участь у різноманітних заходах, про авторів і художників, які ділилися своїм талантом на майстер-класах, про захоплені очі юних читачів, про запах свіжої друкарської фарби…
     А ще… таки долити до цієї бочки меду ложку дьогтю. Не секрет, що держава погано постачає книгозбірні новинками, тож працівники Обласної бібліотеки для дітей власними силами закупили нові видання  для своїх читачів! Я зроду не бачила таких відданих своїй праці людей, як бібліотекарі! Саме їхніми силами, їхніми серцями та їхніми коштами досі існують українські бібліотеки, і йдуть до них читачі, і не переривається ниточка духу української культури” – каже Богдан Будний .

Коментарі вимкнені.