Тернопільським міліціонерам та чиновникам буде тепер «ой як не солодко»

Поскаржитись на неправомірні дії правоохоронців та чиновників, забудови та порушення прав відтепер можна активістам “Громадського контролю.” Свою організацію вони представили 10 квітня.

– Проект ми створювали не лише для того, щоб приймати та опрацьовувати скарги від громадян, – розповідає співзасновник проекту, голова громадської спілки “Рада бізнесу Тернопілля” Віталій Сорокаліт. – На сайті також буде висвітлено статистику отриманих та опрацьованих скарг, а також ті структури та державні органи, на які цих скарг надходить найбільше. Таким чином ми знатимемо слабкі місця нашої влади.

Активісти “Громадського контролю” наголошують, що будуть займатися далеко не всіма скаргами підряд.

– Ми морально готові до того, що зараз почнуть надходити скарги різного заратктеру, – каже автомайданівець Ігор Василів. – Однак будемо займатися не міжособистісними конфліктами, а тими ситауціями, де порушують права громадян. Якщо ж певна скарга буде не в нашій компетенції, ми будемо направляти людей туди, де їм зможуть допомогти. Окрім того, нам також погодилися допомагати юристи. Вони на волонтерських засадах надаватимуть консультації.

Співзасновниками проекту виступили активісти ГО «Самооборона Майдану», ТО ВО «Автомайдан», ГС «Рада бізнесу Тернопілля», ГО «Тернопільська правозахисна група» та Громадський люстраційний комітет Тернополя.

Довідка:

Подати скаргу можна на сайті проекту – http://control.te.ua

Або за телефоном “гарячої лінії” 067-76-11-011 або 400-200. Працює по буднях з 9.00 год до 18.00.

Також можна приходити за адресою: вул. Пирогова, 11/7, 2-ий поверх з 10.00 год до 14.00 год.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.