Надал готує земельну ділянку-пательню в парку «Загребелля» під забудову?

Нещодавно депутати прийняли рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до0,0600 гадля обслуговування споруди зупинки громадського транспорту за адресою вул. Львівська управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (рішення 49-ї сесії № 6/49/85 від 18 липня 2014р.).

Оскільки по вулиці Львівській капітальної споруди діючої зупинки громадського транспорту не існує взагалі, нас зацікавило де вона може з’явитись.

Депутат міської ради Наталія Карпишин надала «Погляду» викопіювання з проекту рішення. І як з’ясувалось, там планують відновити стару зупинку за адресою Львівська 11Б.

Але найцікавішими є форма та межі земельної ділянки (див.фото вверху)! Як можна побачити на фотокопії, ділянка має дивну форму сковорідки, де сама зупинка – це лише «ручка» від пательні, а основна частина займає зелену зону і повністю заходить вглиб парку «Загребелля».

Складається враження, що під цим непримітним рішенням хочуть провернути чергову оборудку з «інвестиційною угодою».

Варто зазначити, що поряд з даною ділянкою вже будується лемківська дерев’яна церква.

Отож, не зрозуміло чи дійсно міська рада планує відновлювати поряд незрозуміло для кого зупинку громадського транспорту. А якщо і планує, то навіщо для неї відводити500 метрівпарку?

Найімовірніше, депутати голосуючи питання про надання дозволу щодо розробки проекту землеустрою даної земельної ділянки навіть не бачили форми і точного місця розташування даної ділянки.

Будемо надіятись, що перед прийняттям заключного рішення щодо затвердження проекту землеустрою, народні обранці будуть більш уважні і всесторонньо вивчать дивні задуми та мотивації управління комунального майна міської ради щодо даної недіючої зупинки.

-1 thoughts on “Надал готує земельну ділянку-пательню в парку «Загребелля» під забудову?

 • 12:13 | 1.09.2014 о 12:13
  Permalink

  якщо будується церква, то логічно, що треба посунути вбік.

  • 12:16 | 1.09.2014 о 12:16
   Permalink

   нічого там не посувають. зупинка як була на старому місці так і буде, але ще добавлять ласий кусок у парку. потрібно було зразу ж писати, що не на зупинку виділяється земля. а то очі замилуюють

   • 07:02 | 3.09.2014 о 07:02
    Permalink

    Впевнений, що ділянка виділена законно. Чи правіше, чи лівіше, якщо би було незаконно, то би всі вже кричали на весь голос. Екологи мовчать? прокурори мовчать? Значить все дійсно законно!

 • 14:40 | 1.09.2014 о 14:40
  Permalink

  Надумана проблема. Та ділянка не є парком!

Коментарі вимкнені.