Нардеп з Тернопільщини одягнув бійців, які воюють на сході

Бучацькі волонтери постійно їздять на схід, ризикуючи власним життям, аби доправити військовим адресну допомогу. Активісти намагаються підтримати не лише хлопців зі свого району, але й дбають про забезпечення військовозобов’язаних із сусіднього Монастириського краю.

– Ми знаємо про всі потреби хлопців, тому не можемо залишитись осторонь цієї проблеми, – розповідає бучацький волонтер Андрій. – Звичайно, самостійно купити все необхідне аби одягнути та взути бійця ми не маємо змоги. Тому часто звертаємося за фінансовою допомогою до благодійників.

Востаннє, волонтерам з Бучача погодився допомогти і народний обранець від Тернопільщини – член політичної партії «УДАР» та Блоку Петра Порошенка Микола Люшняк. За його матеріальної підтримки вдалося закупити 25 комплектів військової амуніції для потребуючих солдатів.

– Купили по 25 зимових комплектів, що складаються з бушлатів та штанів. Вартість одного коливається в межах 700 гривень,- каже пан Андрій.

Замовляли амуніцію на місцевому підприємстві «Берізка», що функціонує у с. Золотий Потік Бучацького району. Там військову форму виготовили в обмежені терміни, адже час «піджимав» волонтерів. Частина комплектів була роздана тим, хто повернувся з-під Дебальцево, спорядили і військовозобов’язаних, які вперше поїдуть в АТО.

У свою чергу Микола Люшняк пообіцяв волонтерам підтримувати з ними зв’язок та при потребі допомагати із забезпеченням найнеобхіднішим тих, хто в окопах на сході відвойовує нам мирне небо.

Коментарі вимкнені.