Тернопільщина має тимчасового прокурора!

В.о. прокурором Тернопільської області призначено Юрія Гулкевича. До того він був прокурором у Бучацькому районі.

Юрій Дмитрович здобув освіту за фахом на юридичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка. В органах прокуратури працює з 1999 року, на посадах помічника прокурора Тернопільського району, помічника Тернопільського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах Тернопільської області, старшим слідчим прокуратури м. Тернополя , старшим слідчим слідчого відділу прокуратури Тернопільської області. З червня 2008 року по грудень 2010 року – прокурор Зборівського району Тернопільської області.

-1 thoughts on “Тернопільщина має тимчасового прокурора!

 • 20:32 | 6.03.2014 о 20:32
  Permalink

  Народ ви що охриніли?????та то ще той хабарник якого світ не бачив….журналісти будь ласка зробіть щось…

 • 21:10 | 6.03.2014 о 21:10
  Permalink

  брати Гулкевичі організували бунт в обласній прокуратурі в результаті чого один з них в.о. прокурора області!!!!жах!!!!! —-корупціонери набрали землі і нерухомості.На фото-це справжній тернопільський рекет!це продовження колишньої кагорти:Люшненка,Гулевського…за таких людей померла Небесна Сотня!????????????не можна допустити їх до влади-буде ще гірше!Споглядали як великий забудовник Щепановський забудовував місто без документів-ДЕ БУЛИ ВЕЛИКІ ПРОКУРОРИ????????????????????кинутих людей 2000 на 200 млн.грн!!!!!!!!!!!ЗУПИНІТЬ ЇХ!!!!!!!!!!

 • 14:34 | 7.03.2014 о 14:34
  Permalink

  як страшно….ми знову стали заручникам чужих політичних амбіцій….шкода вбитих дітей….народе мій, ВСТАВАЙ!!!!!!всіх треба гнати сраною мітлою…..господи, як страшно., в якій країни ми живемо….

 • 10:43 | 14.03.2014 о 10:43
  Permalink

  Шановний народ Тернопілля!!! Де дивиться правий сектор, штаб супротиву! Кого покриваєте, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця, на нари БАНДЮГУ!!!

Коментарі вимкнені.