Коли танки стоятимуть коло Тернополя, можна буде йти на *** , а не до армії, – каже “Кіборг” Ігор Войцехівський

Я – боєць 5-го Окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правий Секторр” друг Поляк. Я втратив ліве око більш як 12 років тому в Португалії на заробітках.Та це ніяк не завадило мені в кінці літа піти на війну. Приблизно з середини вересня і до середини січня стояв у Пісках. Був там автоматником, командиром гарматного розрахунку, знову автоматником, кухарем. По приїзді додому мав лише 50% зору. Зараз відновив до 75%. І це, на жаль, межа.

Запитайте у тих, хто був зі мною разом, з ким ми ділилися всім. І вони скажуть, що я не зробив жодного подвигу. Так, це правда. Але я там був! Потрібно було стріляти – ми стріляли. Ми виконували всі накази. Ніхто не жалівся на тяжку долю, бо ми знали, куди і навіщо прийшли. Ми не мали ні зарплат, ні пільг, ні соціальних гарантій, ні статусу. Як не вистачало харчів чи води – все рівно воювали. Не вистачало зброї чи набоїв – воювали. Сумували за рідними – однаково воювали. Не опускали рук, а воювали. Ми просто воювали. Зараз мої побратими знову у Пісках. Вони захищають мою сім’ю, бо я вже не можу цього зробити – відвоювався.

Я нікому не дорікаю з приводу того, що хтось не воює. Та чому чую весь час такі запитання: А чому я маю йти на війну? Як стрельне танк по Тернополю, тоді й піду. А чому я маю йти на війну за депутатів, чиновників, президента (і т. д.)? А хто йде на війну, той дурень. І ще величезна купа подібної гидоти.

Розкажу ще дещо про себе. В мене є два прекрасних синочка. Старший Максимко – кращий в класі. Молодший Віталік має вади психічного розвитку. Мені що, здати його в інтернат? Чи може продати “на органи”? НІ! НІ! І ще раз НІ! Він – МІЙ! І він завжди буде зі мною! Так само і Донецьк – МІЙ! І Луганськ – МІЙ! І Севастополь, і Полтава, І всі міста і села – МОЇ! Не віддам нічого! Якими би вони гарними чи поганими не були.

А на війну пішов, бо хто з мого дому піде – старенька мама чи дружина з двома малолітніми дітьми? Був у військкоматі – жалюгідне видовище. Розумію матерів і дружин, що плачуть. Але щоби здорові бугаї розпускали свої шмарклі аж до колін? Мені встидно за тих окремих шмаркачів. В себе в селі, напевно, були ну дуже крутими, а як за межами – повні штани жовтого пластиліну. Таке одоробло приїде на “передок” і через свої забухони буде підставляти своїх же побратимів. А з приводу того чому потрібно воювати – а тому, щоби тут в нас танки не стріляли, щоби тут діти не ставали сиротами, щоби було чути приліт птахів, а не приліт мін.

Хочу звернутися до всієї вишиватної банди: позакривайте свої пащеки, бо я сам їх позакриваю!!! Не хочете воювати, не хочете волонтерити чи дати хоть щось – не треба, обійдемось поки-що. Але тримайте свої язики за зубами! А то заради заспокоєння своєї нікчемної совісті починаєте патякати всяку гидоту в своє “оправдання”. Щоби ви знали, що ви всі винні як земля колгоспові всім Тим, що віддали своє життя за всіх нас, в тому числі і за вас, виродків. І те, що війна йде лише на Сході, а не на Заході, є виключно заслугою ТИХ, ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ, ХТО ПІШОВ У НЕБУТТЯ ЗАРАДИ ВСІХ НАС. Пам’ятаймо про це всі.

Якщо хтось хоче молоти язиком дурниці, то згадайте матерів у чорних хустинах, згадайте заплаканих вдів і сиріток. І ще раз: не хочете воювати за своїх батьків, дружин та дітей – не воюйте. МИ їх захистимо. Лиш позатикайтеся. А від мене особисто – нехай живе війна! Вона очистить Україну від нечисті і від довбаних ватників. Після Перемоги як будете дивитися нам (і живим, і тим, що на Небесах) в очі???

-1 thoughts on “Коли танки стоятимуть коло Тернополя, можна буде йти на *** , а не до армії, – каже “Кіборг” Ігор Войцехівський

 • 22:35 | 2.03.2015 о 22:35
  Permalink

  слава Украіні

 • 04:38 | 3.03.2015 о 04:38
  Permalink

  Я з тобою буду поряд! І нас буде багато, як повернемось.

 • 21:07 | 3.03.2015 о 21:07
  Permalink

  Щиро! Справедливо ! Розумно ! Відверто ! Слава нації !!!

 • 15:20 | 4.03.2015 о 15:20
  Permalink

  Земля винна колхозові за те що він його обробляє.Не вини мирних людей за те що вони не хочуть воювати, ти запитай у влади де наша армія, яка повинна захищати Україну.А я тобі скажу, армії немає, тому що коли ти в Португалії $ заробляв, то військові жили на мізер і при цьому були змушені знімати квартири для своїх сімей, пербуваючи на квартобліці по 20 років виходили на мізерні пенсії та підробляти грузчиками, а такі як ти сміялися з них. Держава а верніши влада їх кинула, тай тепер все тримається на волонтерах, де зараз карденальні зиіни по відношенню до військових, де винні в знищенні армії???? Державу повинні захищати професійні військові. І війну потрібно називати війною.

  • 16:13 | 5.03.2015 о 16:13
   Permalink

   Я погоджуюсь з Миколою.Максом на всі 100%. Ще добавлю.ігор. ніхто вам не давав права судити.а ще обзивати виродками людей.яких ви не знаете. У нас не війна а ато. В ато мають брати силовики участь а не прості люди в більшості із сіл.

   • 16:27 | 13.03.2015 о 16:27
    Permalink

    Людина називає виродками конкретно ось кого:” А то заради заспокоєння своєї нікчемної совісті починаєте патякати всяку гидоту в своє “оправдання”.Не треба виривати слово із тексту.І правильно він каже,боїтеся-просто не йдіть воювати(боягуз наробить лиха на передовій).

    • 06:40 | 15.03.2015 о 06:40
     Permalink

     Ганночко, де ви бачите про оправдання ,а також гидоту? якщо людина має іншу точку зору , то все ? не українець? боїтеся-просто не йдіть воювати(боягуз наробить лиха на передовій).-від таких слів видно,що ви прямолінійно мисляча людино, однобокова, шкода таких

  • 20:50 | 11.03.2015 о 20:50
   Permalink

   Що робить армiя на громадянськiй вiйнi?

   • 07:46 | 4.05.2015 о 07:46
    Permalink

    яка громадянська? ти там був, бачив? Віриш у те що місцеві двірники з колгоспниками з хлопцями воюють? танки та гради освоїли?місцевих з автоматом в атаку за тарілку супу ганяють- це так іто уже порозбігалось більшість

    • 15:09 | 14.07.2015 о 15:09
     Permalink

     Автор эмоционального сюжета тысячу раз прав…Есть достойные мужчины,защитники своей семьи,рода,племени,страны…А есть трусливые засранцы,крутые в кругу зависимых от них людей,но трусливые жлобы там,где нужно быть мужчиной-гражданином,волевым и мужественным воином…Это из-за таких подстилок когда-то несла страшные потери УПА,легко сдавались в плен и сдавали других.Из-за таких яйценосов Украина уже более 400 лет пребывает непрерывно в рабстве у России,в зависимости от соседних держав,от кого угодно,кто способен давить на разобщенную Украину…Герои-одиночки войну выиграть не могут,но они – живой укор недружной,жлобствующей,трусливой массе народа,неспособной стать “железной” Нацией….

  • 11:32 | 13.04.2015 о 11:32
   Permalink

   А ти, микола не хочеш запитати у влади де наша армія, яка повинна захищати Україну,де зараз кaрденальні зиіни по відношенню до військових, де винні в знищенні армії???? .Нехай інші воюють і питають у влади я тихенько буду “патякати”.Так що “позакривайте свої пащеки”.

 • 04:18 | 5.03.2015 о 04:18
  Permalink

  Я нічого не винний олігархам які прийшли до влади і розпочпли війну. Чому я маю загинути через іх деребан? Під цими патріотичними ідеями стоіть самий банальний розподіл сфер впливу. Я за таке воювати не збирабсь. Тим більше на сході більшість підтримує Росію. То що мені лізти до них і доказувати з автоматом як і на чиєму боці вори повинні бути?

 • 06:06 | 5.03.2015 о 06:06
  Permalink

  Не на тих і не там спрямовуєте свою агресію. З такими налаштуваннями треба було лишатися на сході і закривати пащеки тим, хто кликав расію і путіна, кидався на танки українських військових і т.ін.
  “Винні як земля колгоспові” – якесь алогічне порівняння…
  Знайдіть 10 відмінностей між текстами тих, хто воює(вав) за Україну: https://www.facebook.com/muzamax?fref=nf

  • 14:54 | 10.03.2015 о 14:54
   Permalink

   …….кричали і звали “Россія”

   Чому вони не кликали Україну? Чому за стільки років вона не стала матір`ю? Ти мав час подумати про це в Португаліі. І що? Ти згодився (сам зголосився) їх за це ім´ям України вбивати. Герой? чи може просто зневіряна людина без роботи і змісту існування. Хто ти зараз?: в тебе крові по коліна.

   • 21:18 | 16.03.2015 о 21:18
    Permalink

    — Bog vse vidit–VSIA prolitaja v etoi voine krov’– upadet na golovi teh, kto VINOVEN…
    i bez voprossov — besstizie i lzivie russkie , zazduschie opjat’ “rulit’ ” i bit’ Imperiei — oni vse eto zavarili..
    — a trusi ,opravdivayuschie svoyu trusot’— s nimi sochetayutsja..
    vi tut sebja kak-ugodno opravdivaite.. schast’ja –ne budet..
    otvetite ne tut,tak na sude dush , na sude Nebesnom…
    —Slava Ukraine !!! Slava ee gerojam !!!
    —pozor –predateljam!
    –pozor russkim agressoram ! pozor –podderzivayuschim i opravdivayuschim ih !!!
    — Nadia Pavlova-Day

   • 21:24 | 16.03.2015 о 21:24
    Permalink

    –Donesc—NE TVOI !!!
    —ah, tiz beskrovnen’kii, chisten’kii ti govnyuk !!!
    –zalkii trus i zopo-liz !!!

 • 15:52 | 20.03.2015 о 15:52
  Permalink

  Фанатик. То йому в Португалии каліцтво, то на Донбасі. Він той кому немає справи в мирному житті.

  • 22:23 | 20.03.2015 о 22:23
   Permalink

   –K Ger : a on bi i zil i rabotal na svoei zemle, eslibi ne russkaja svinota
   — vi ze NIKOGDA i NIKOMU pokoja ne daete —
   –ukrainci hoteli bit’ s vami, bit’ vashimi druz’jami i sosedjami , potomu,pozalui ,i Janukovicha vibirali–Vi tak hoteli, Vash Putin za nego aggitiroval.. no vam –nel’zja ugodit’ ..
   —vam hochetsja rabov..
   Vi ustroili i nachali etu voinu.. vash Strelkov –chestno rasskazal..da i
   ochevidno eto!
   a teper’ vi gromche vseh krichite: derzite vora!
   Tol’ko konchennie idioti esche mogut verit’ vam, opravdivat’ vas i nadejatsja na takih-vot Ger.ov–herov!
   ..Zal’ ukrainskii narod– slishkom malo ostalos’ dostoinih.. i vremja t’mi teper’.. nadezdi pochti net , pust’ Bog pomozet !
   —a ti, Ger—idi k sebe v parashu na-her!
   p.s.
   —i nezabud’ pointeresovat’sja, otkuda na Donbasse tak mnogo russkih–
   kak posle ustroennogo vami golodomora , sostavami ih tuda zavozili v opustevshie doma..i vot teper’
   okkupantam kazetsja, chto Donbass-ih..an-net ! vrete ,svin’i — vi ubili,
   i ukrali..
   NET , NE BUDET VAM POKOJA, UBIICI I VORI –NET U VAS RASKAJANIJA !
   Ukrainci , ne sdavaites’ ! ne idite v rabi opjat’ !!!!

 • 23:45 | 16.04.2015 о 23:45
  Permalink

  У своєму виступі Ігор чітко висловився-не хочете йти захищати свою Україну-то хочаб роти позакривайте…
  Це стосується і тих писак,що хочуть у своїх коментарях проявити якусь розумову оригінальність.А розуму-нуль.
  Ігор чітко висловився-позатуляйте свої роти!!!!
  Так затуліть!!!

 • 23:44 | 19.04.2015 о 23:44
  Permalink

  Та забали такі долбо-герої! Воно хоч подумало скільк воно і такі як воно з обидвох сторін в інтересах жидів лдей убило і покалічило. Долбойоб – поки ти в португалії єбошив манда жінчина затхла чи тИ
  куму їбало начистив за єблю?

 • 17:17 | 15.05.2015 о 17:17
  Permalink

  Как все запущенно. Я в Португалию не ездил глаз терять. Я в Австрию на лыжах ездил кататься.Я работал на Украине. Платил налоги.Построил дом. Имею двух дочек и сына (все без психиатричных отклонений как у тебя). Тебе подобные опрокинули нас в 2004 ,а в 2014 Вы убили нашу страну.Очень скоро к нам в Киев прийдут русские и заставят меня говорить по русски. Я переживу это.А тебя научат говорить по польски с паном.Переживешь ты это или нет мне безразлично.Я тебя не ненавижу. Тебя для меня уже нет.

  • 13:30 | 25.05.2015 о 13:30
   Permalink

   Тебе, Дмитро, й заставляти не треба. Армію за рік хіба розвалили? Ти просто огидний та дурний. Україну вбивали останні 20 років. І ти під цим вбивством підписався. Мерзотник.

 • 18:56 | 30.06.2015 о 18:56
  Permalink

  статья класс. заставил задуматься…(но мне кажется виновата властью-прошел год=кто сидит?бизнес малый давят.пенсионеров давят.-просто БАРАНЬЕ. Я СТОРОННИК УКРАИНЫ и партию рыков и комунъяк НЕНАВИЖУ с ихними падлами,хотя в раду пролезло под шуиок и в других портиях швали достаточно.- ОШИБКА Порошенка в мягкости-нет жосткой и прямой цели.Бандит-должен сидеть,враг должен быть разбит,а что получается-где замполиты,что за бред с передовой(какие потери ====когось поранило***** БРЕД.нужно Украинцам говорить правду.виноват генерал,сержант,солдат,волонтер,=если доказано_РАСТРЕЛЯТЬ… виноват корупционер-РАСТРЕЛЯТЬ,после ремонта пришла техника не в порядке-виновных РАСТРЕЛЯТЬ. Поверьте три месяца и будет порядок. ЕСЛИ нет честного правосудия и милиции-о чем мы говорим. судья за хлебом пошел с 25-ми тыс. гривен- РАСТРЕЛЯТЬ ___И БУДЕТ Порядок. СЛАВА УКРАИНЕ 1

 • 01:22 | 8.07.2015 о 01:22
  Permalink

  Нажаль, така війна “очистить” неньку лише від патріотів. Жодна гнида з Києва чи можновладець з Тернополя – не очиститься через цю війну. І Київ це знає.. Жоден олігарх нічорта не дав жодному з батальонів і Київ це знає! Але Київ продовжує публікувати подібне, щоб хлопці самі щирі їхали і гинули аби не ставали Банковій загрозою в Києві. Ось і вся історія. Респект хлопцям, але Порошенко вас не згадає, він вами затикає.

Коментарі вимкнені.