Нарешті у Тернополі працюватимуть на результат

Нарада з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей відбулася 29 травня під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Наталки Михно, – повідомляє прес-служба ОДА.

Разом із присутніми на нараді начальником управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталією Найчук, директорами дитячих оздоровчих закладів, заступниками голів районних державних адміністрацій, представниками Держсанепідемслужби та управління ДСНС обговорили стан готовності дитячих оздоровчих закладів до початку літнього сезону.

«Проблема недостатнього фінансування дитячих закладів оздоровлення у нашому краї не є новою, тому потрібно виходити із того, що кожен із нас може зробити для забезпечення безпечного та комфортного відпочинку дітей, – наголосила Наталка Михно. – Ми повинні працювати не на «паперовий» результат, а на ефективність.

Як зазначила начальник управління у справах сімї та молоді облдержадміністрації Наталія Найчук, цього року питанням «номер один» є оздоровлення всіх дітей соціально незахищених категорій у нашій області. Вона запевнила, що більшість дитячих оздоровчих закладів до літнього сезону готові.

Коментарі вимкнені.