Науковці з Тернополя показали військову техніку на Міжнародній спеціалізованій виставці

Науковці ТНТУ показали військову техніку на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018», яка проходила 9 – 12 жовтня у Міжнародному виставковому центрі Києва.
На виставці були представлені розробки наших науковців в галузі військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання. Представлена експозиція викликала неабияке зацікавлення в учасників та відвідувачів виставки.
Представляли експозицію проректор з наукової роботи, професор Рогатинський Р. М., директор Наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля», ст. викл. кафедри радіотехнічних систем Химич Г. П., доцент кафедри біотехнічних систем Лещишин Ю. З. Yuriy Leshchishin, завідувач кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем Паламар М. І. Михайло Паламар, декан факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Яськів В.І. Володимир Яськів
Представники ТНТУ також долучились до роботи VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики України. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки».

http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3526

Коментарі вимкнені.