Два плюси чи мінуси: чому гаражі у Тернополі передають у власність кожному окремо?

Тернополяни отримують у приватну власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, які перебувають у складі гаражного кооперативу, безкоштовно.

«Згідно ст.121 Земельного кодексу України тернополяни мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель комунальної власності для будівництва індивідуальних гаражів, площею не більше 0,01 гектара, – розповідає начальник відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр. – Тому земельні ділянки під гаражами у кооперативах, у тому числі й гаражного кооперативу «Кенотрон», власники отримують у приватну власність безкоштовно».

За словами Віктора Кібляра, земельна ділянка під гаражем надається у власність кожному члену кооперативу окремо, а не гаражному кооперативу загалом. Адже лише у цьому разі власники зможуть здійснювати правочини, а також мати пільгу на сплату земельного податку.

«Члени гаражного кооперативу отримують у власність індивідуально земельну ділянку. Якщо ж би ми передавали земельну ділянку у приватну власність кооперативу повністю, то індивідуальні власники не змогли б здійснювати будь-які правочини з купівлі/ продажу гаражів, – додає Віктор Кібляр. – Також кожен індивідуальний власник буде мати пільгу на сплату земельного податку, а гаражний кооператив скористатися такою пільгою немає права. А соціально незахищені городяни взагалі звільняються від сплати цього податку».

-1 thoughts on “Два плюси чи мінуси: чому гаражі у Тернополі передають у власність кожному окремо?

  • 22:48 | 23.12.2014 о 22:48
    Permalink

    Шкода , що пан Віктор Кібляр так говорить, та вводить в оману тернополян. Я його відношу до тих посадовців , які ще мають сумління,а багато інших з команди мера не знають , що це таке. поряд з цим пан Віктор говорить не так , як є насправді. Перше, пільги може отримати гаражний кооператив в цілому , і тому їх як наслідок отримає кожен власник гаража. І друге, договори купівлі- продажу гаражів відбуваються без жодних проблем вже декілька років. Зайдіть і запитайте у знайомого нотаріуса. Вся проблема в тому, що хлопці з міської ради , я так вважаю, вирішили і на приватизаціі землі підзаробити!!!

Коментарі вимкнені.