У селі на Тернопільщині на будинок от-от впаде багатотонна вежа

В селі Постолівка на території господарства Григорія Череватого стоїть недіюча водонапірна башня, встановлена ще у 1972 році. Вона була призначена для подачі води до новозбудованої школи. Пізніше, після добудови другого поверху навчального закладу і будівництва двоповерхових будинків культури та дитячого садка, вежа стала занизькою для цих споруд. Відтак її відключили від свердловини, і вже більше 26 років не використовують. За цей час споруда поржавіла і стала аварійною.

Вежа є власністю агрофірми «Постолівська». Господар садиби, де розташований цей аварійний об’єкт, неодноразово звертався до директора  агрофірми С. С. Тхора  та сільського голови Я. З. Шмокалюка щодо демонтажу вежі. Однак посадовці на ці прохання не реагують.

Тим часом 5 серпня  недіюча водонапірна вежа настільки нахилилася, що, здається, от-от завалиться.  Цього  ж  дня власника агрофірми і сільського голову  було ще раз поінформовано про небезпеку.  І досі нічого не зроблено. Падіння багатотонної вежі може призвести до трагедії, бо людям, які будуть в будь-якому місці подвір’я, загрожує небезпека життю, не кажучи вже про матеріальну шкоду. А поки що стоїть-хилиться постолівська вежа як пам’ятник безгосподарності і безвідповідальності.

Степан Школьний, с. Постолівка, “Гусятинщина про все”

Коментарі вимкнені.