Нова ідея фікс Валентина Хоптяна: «ворономати»

Днями Валентин Хоптян презентував нову технічну розробку, яку планує впровадити по всій області. Наразі «ворономат», так називається пристрій, є лише на подвір’ї  губернатора і побачити його мали змогу лише журналісти інтернет-видання «Погляд».

–          Ворони мають звичку збирати усе блискуче, часто цуплять і золото.  Чи не кожного дня ворона може знайти щось цінне: починаючи від дрібних монет і до зливків золота.  – пояснює Валентин Антонович, – У світі вже застосовують такі прилади, а  до нас чомусь така хвиля ще не докотилася.  В Америці, де вже встановили пристрої, вони приносять дохід приблизно двісті мільйонів доларів США. Принцип роботи «ворономату» дуже простий: ворона із блискучою знахідкою летить сюди,  спеціальні фотоелементи відкривають скриньку, у яка ворона кидає золото. А з спеціально обладнаного віконечка в той момент вискакує солодкий горішок. Звісно, ми розуміємо, що  ворони будуть приносити  не лише золото і срібло, однак можемо бути впевнені, що багато цінностей, які загубилися вже давно, опиняться у «ворономаті». Якщо дорогоцінність вже перебуває у пошуку, і цьому є підтвердження у вигляді оголошень у газетах, то ми обов’язково будемо повертати такі речі власникам.

Валентин Антонович розповів, що собівартість пристрою трошки більша, ніж тисяча гривень. Однак планує оснастити його міні відеокамерами. Пристрій відеоспостереження буде відзначати особливо активних птахів, щоб в перспективі відрізняти їх від інших. Найактивніші ворони отримають можливість поселитися в гніздах, які спорудять у наймальовничіших куточках парків Тернопільської області. Через рік від початку експерименту із «ворономатом» найсумлінніші птахи отримають заохочення:  взамін на блискучі знахідки – трьохразове харчування коштом держбюджету.

З Першим квітня Вас, тернополяни :-)!

-1 thoughts on “Нова ідея фікс Валентина Хоптяна: «ворономати»

  • 10:41 | 2.04.2012 о 10:41
    Permalink

    Тему можна було б і смішнішу підібрати. Бо, знаючи дорогого Валентина Антоновича, це могло б бути 100%-ою правдою.

Коментарі вимкнені.