Бучач без червоного прапора

Бучацька районна рада зібралась на позачергову сесію, скликану розпорядженням голови районної ради Михайлівим О.М., з приводу рішеня Верховної  Ради України про святкування травневих свят в незалежній Україні з використанням радянської символіки. Прикро що цю сесію проігнорували представники партії Фронт змін та переважна більшість представників Аграрної Партії та Партії Регіонів. Незважаючи на це, присутність 49 депутатів забезпечила кворум, який одноголосно прийняв рішення про заборону використання червоного прапора на території Бучацького району, – пишуть Бучацькі новини.

Приємно, що здоровий глузд таки переміг, і під прапором неіснуючої держави ніхто не вийде на імпровізовані мітинги. Святкування ж Дня перемоги вирішили обмежити молебнем за душі невино убієнних.

P.S. Не викликає жодних заперечень рішення щодо радянської символіки, але чим провинились ветерани Великої Вітчизняної (чи як тепер модно говорити Другої Світової), для котрих Батьківщиною був Радянський Союз і які без жодного остраху віддавали своє життя за нашу з вами Україну, визволяючи її від фашизму нехай в рядах червоної армії? Хто дав право Шподарункам та Фарботам давати оцінку їх подвигу і  ділити ветеранів на «українських» та «сесерівських»? Хто дав право нам сучасникам їх судити? Адже кількість населення України за час незалежності, за самими скромними підрахунками соціологів, скоротилась на 6 мільйонів. І це, зауважте, без жодної війни. То що скажуть про нас наші діти?…

Коментарі вимкнені.