До Тернополя їде гурт, який виступив догори ногами! (відео)

Білоцерківський гурт Мурени в п’ятницю, 28 жовтня, виступить у пабі “Хмільне щастя”. Нещодавно Мурени побили український і, навіть, світовий рекорд. Понад п’ять хвилин хлопці грали та співали догори ногами. Результат зафіксували представники Книги рекордів, які повідомили, що гурт «переплюнув» попередній світовий рекорд, чотирьох-хвилинну гру індуса. Відео можна подивитись в соціальній мережі Вконтакті

Втім, як розповів в ексклюзивному інтерв’ю Погляду соліст Іван Диван, до кінця, хлопці не відкривали своїх намірів.

–       Навмисно цей захід не афішували серед шанувальників, були запрошені лише ЗМІ, щоб зафіксувати рекорд. Сам же рекорд ми вирішили встановити для, щоб показати різноманіття творчого потенціалу, мозок видає різні функціональні ідеї саме для їх реалізації, – впевнений Іван, – Я сам по собі більше ідейник, ніж організатор, тому дуже важливо, що працювала вся команда, починаючи від музикантів і закінчуючи піарщиками. Саму конструкцію втілив у життя наш директор Володимир Фурсенко (Ратушний), для якого це творче поєднання агресивного металу з душевним задоволенням.
За словами Івана Дивана, догори ногами вирішили грати тому, що це дуже не просто з фізіологічної сторони, є небезпечним і ризикованим, і з технічної (особливо ударні, бо повністю вся установка була прикріплена навпаки).

Чоловік каже, що йому, як солісту, було, мабуть, найпростіше. Впевнений, що міг співати навіть довше. А от хлопцям, вважає, було дуже непросто. Гітаристи з клавішником майже не бачили власних інструментів, що ускладнювало попадання по струнах і клавішах.

–       О ударнику, взагалі, капєць, – пригадує Іван, – Перші слова, що сказав барабанщик коли побачив конструкцію: “блін, Іван придумає, а ми – виконуй”. Він грав паличками догори і ногою вгору – це дуже не просто, повірте, можете
перевірити (поділимось конструкцією)))) ).

До встановлення рекорду Мурени не проводили жодної репетиції.
–  Всі разом групою жодного разу не пробували грати, поодинці всі висіли і лише на самому встановленні почали імпровіз на пісню “Скучаю”, – говорить Іван.

До Тернополя Мурени приїздять часто. Попередній виступ гурту у нашому місті відбувся навесні. Іван Диван каже, що Мурени дуже люблять тернопільських прихильників.

–        Ми любимо Тернопіль, тому готові дивувати мешканців кожним своїм рухом:)))(як добре, що можна ставити смайлики, передаємо емоції))))))), посміхається Іван. – Їздимо і, надіюся, будемо їздити, поки прихильники нас чекають)))))). І в черговий раз признаємося в любові до Тернополя, до “Ух радіо” і до наших шанувальників))))))))))))))))).

Розмовляла Зоряна Биндас

Коментарі вимкнені.