Хто такий Микола Харкавий? Досьє на начальника Тернопільської митниці

Службу в митних органах Микола Олександрович Харкавий розпочав 1994 р. у Кам’янці-Подільському, пройшовши шлях від інспектора митного поста міста  до начальника митниці. Нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «За сумлінну службу в митних органах України» і нагрудним знаком «Почесний митник України». Про свого товариша по службі згадує начальник митного поста Кам’янець-Подільський, радник митної служби 1-го рангу Василь ЛОШНІЙ:

– 17 років тому Микола Олексадрович звернувся на митний пост Кам’янець-Подільський з приводу працевлаштування. Починав інспектором, пізніше – старшим інспектором. Він проявив не просто організаторські здібності, мав надзвичайний талант керівника! Пам’ятаю, як 1997 року тодішній начальник Подільської регіональної митниці Володимир ОНИШКЕВИЧ запитав мене: «Є у Вас на посту перспективні працівники з організаторськими здібностями?». Я відповів не роздумуючи: «ХАРКАВИЙ Коля!».

Після співбесіди Миколу Олександровича призначили начальником відділу митного оформлення Могилів-Подільської митниці, а через деякий час – начальником митного поста Ягодин, заступником начальника Ягодинської митниці. Пізніше його призначають керівником Департаменту боротьби із контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби України, де він працює на різних посадах.

З липня минулого року Микола Олександрович – начальник Хмельницької митниці. Неодноразово відмовлявся від пропозицій очолити митниці зі значно більшим об’ємом роботи, зокрема і столичні. Проте від пропозиції очолити Львівську митницю відмовитися не зміг. 15 лютого цього року Микола Олександрович очолив Львівську митницю зі штатом у понад тисячу чоловік і 278 км митного кордону.

А вже 7 вересня голова Держмитслужби України підписав наказ на звільнення чинного голови Львівської митниці Миколи Харкавого і одночасно призначив його начальником Тернопільської митниці.

 

Коментарі вимкнені.